Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 50 köbcentis motorból mi...

Egy 50 köbcentis motorból mi a maximum amit kilehet hozni nagyobb összeg ráfordítása nélkül?

Figyelt kérdés
Pontosan arra gondolok hogy egy 50ccm-es 2 ütemű robogó teljesítményén mennyit javíthat ha a kipufogóból kiszedem a katalizátort illetve az összes fojtást,plusz teszek rá egy sport légszűrűt,és esetleg nagyobb fúvókákat teszek a karburátorba, a karbit természetesen utána beállítanám, ezekkel az apróbb változtatásokkal érezhető teljesítmény növekedést eredményeznének?

2015. júl. 27. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

valahol már leírtam, de én babettámon gyertyahézagon állítottam 0,2mm-ert, meg a karbit feltekertem kicsit(nem kellett huzni a gázt, nélküle is ment, ha meg meghúztad úgy gyorsult mint egy rakéta)

szóval én ezzel a kombóval sik terepen 60-nal is tudtam menni vele, az addigi 40 helyett.

igaz, rásegítettem a pedálokkal

2015. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
A gyári értéket.
2015. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szerencses85 ***** válasza:
52%

Babettás légyszives ezt a dologot hagyd, mert semmi alapja, arról, hogy mekkora hülyeség, már nem is beszélek.


A kérdezőnek pedig: ha van benne fojtás, és kiszeded, akkor jelentősen növekedni fog a teljesítménye, sportlégszűrőt pedig nem igazán érdemes rárakni, nem lesz sokkal jobb tőle, és sokkal több port szív be.

2015. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ment a piros tenyér! próbáld ki ha nem hiszed!
2015. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szerencses85 ***** válasza:
45%
Nem nagy ríkat meg egy piros tenyér a sok zöld mellé, ahogy az sem, hogy mit csinálsz a szaroddal, de téves információt ne terjessz.
2015. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!