Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves wok sikerült megszerez...

17 éves wok sikerült megszereznem a jogsííít! Igaz csak hétedjére. Mien autót vegyek?

Figyelt kérdés
Apu azt mondta inkább újban gondolkodjak és 3 millio forintig választhatokkk. Nézegettem de elég sokféle van ebben az árban. Szerintetek gáz szuzukival járni? Én inkább valami csajozos kocsit akarok. Az a baj h ebbe az árba nem fér bele normális kocsi, fater meg nem ad többettt.
2008. szept. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%

Ne is adjon többet (egyelőre legalábbis semmiképp)! Én azt mondom, hogy friss jogosítvánnyal, -főleg ha ilyen nehezen sikerült letenni- nem érdemes drága autót venni. Amíg megszerzed a gyakorlatot, elég egy olcsó de megbízható, idősebb használt autó, bármilyen, ami tetszik. Gondolom, egy 3 milliós autónál nem örülnél, ha a csillogó karosszérián rendszeresen javíttatni kéne a karcolásokat és horpadásokat....

Egyébként nem gáz a Suzuki, megbízható autó, és egy kis optikai tuninggal ugyanúgy csajozhatsz vele, mint bármi mással.

2008. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
98%
A "Fater"-nak sokkal jobb befektetés lenne, és neked is hasznosabb, ha egy házitanítót fogadna melléd!
2008. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
83%
Bőven megfelel első kocsinak egy használt autó is. Sőt szerintem menj el dolgozni, keresd meg rá a pénzt, és akkor sokkal jobban fogod értékelni. Én Suzukiban nem gondolkodnék a helyedben, mert a balesetekben mindig az törik totálkárra, a vezető meg meghal. Jó kis autó, de inkább gyakorlottabb sofőröknek. Te inkább olyat vegyél, "amiben van anyag", tehát ha koccansz valamivel, akkor ne kelljen egyből a hullaszállítót hívni.
2008. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg gáz a Suzuki, én Ferrarit, vagy Maseratit vennék a helyedben:)
2008. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom.... remélem, nem ugyanabban a városban lakunk....! Mert ha kiderülne, hogy mégis, inkább nem mozdulok ki a lakásból, amig te "közlekedsz"....

Most őszintén, ez a legnagyobb problémád, hogy apuci milyen kocsit vegyen neked??? Az nem aggaszt, hogy csak "hétedjére" tudtál levizsgázni???

2008. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
83%

A harmadik válaszolóval általában egyetértek, de :


"Te inkább olyat vegyél, "amiben van anyag", tehát ha koccansz valamivel, akkor ne kelljen egyből a hullaszállítót hívni."


Mi van akkor ha nem "valamivel", hanem valakivel?

Mert ez is benne van a pakliban!

Az autó a közlekedésre, ( és nem csajozásra) van kitalálva, aminek veszélyei vannak, és szerény véleményem szerint a kérdező még nem elég érett arra, hogy ezeket a kockázatokat felmérje!

A "Fater" is elgondolkodhatna ezen!

2008. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy tipikus, valótlan, provokatív kérdés.


Ha apuka a kicsi fia alá akar autót dugni hárommillióig, akkor bizony nem kérdezi meg a kicsi fiát, mert az nem férne bele az "elkényeztetésbe", hogy gondolkodni kelljen neki. Hanem kapna valamilyent, ami a "papának is dögös." Egy szó nélkül...

A "sznob-gazdag-egykék" nem úgy működnek, ahogy a kérdező leírta.


Arról nem is beszélve, hogy 17 évesen nem lehet jogosítványod, ha hetedjére sikerült.

Ugyanis ötször futhatsz neki, és a vizsgák között is el kell telni bizonyos időnek. Ha ötödször sem sikerül, akkor alkalmassági vizsgálat, és új tanfolyam is kellhet.


Ez kamu. Bárki bármit mond.

2008. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
93%
Ez a kérdés kamu. Kizárt, hogy neked jogsid legyen, hisz még a nevedet sem tudod leírni. Az pedig mindenképpen kell a nyolc osztályhoz. Szóval húzz innen a retekbe, rontsd máshol a levegőt. Ha pedig nem kamu a kérdésed, akkor én még biciklit sem javasolnék neked. Bár ha apádnak telik a három millás kocsira, akkor ne legyen smucig, adjon legalább egy Ferrarira valót, úgyse dolgozol meg egyikért sem, akkor meg nem mindegy?
2008. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%
Ehh bakker... a csajozás neked csak addig fog menni, amíg ki nem nyitod a szádat. Szánalom...
2008. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim válasza:
71%
A Suzukira azt mondták nemrég egy szalonban,hogy a legújabbak töréstesztje 4 csillagos lett.Mellesleg drágább egy Suzuki Sedan mint egy Renault Thalia.Akkor most hogy is van ez? Mellesleg a Suzuki kinézetre gyönyörű volt.
2008. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!