Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves wok sikerült megszerez...

17 éves wok sikerült megszereznem a jogsííít! Igaz csak hétedjére. Mien autót vegyek?

Figyelt kérdés
Apu azt mondta inkább újban gondolkodjak és 3 millio forintig választhatokkk. Nézegettem de elég sokféle van ebben az árban. Szerintetek gáz szuzukival járni? Én inkább valami csajozos kocsit akarok. Az a baj h ebbe az árba nem fér bele normális kocsi, fater meg nem ad többettt.
2008. szept. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
54%

Jó neked hamár van jogsid,de szerintem még a kresszen se jutottál túl!

A fene a jó dolgodat,hogy első autód már 3 millás!

2008. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
11%
elöször is.ok hogy valoban kicsit elvan szällva magätol a kissräc,de most minek kell ennyire lehurrogni??tudjätokmiéRt hurrogtok?mert nketek nem lehet olyan...és ok én sem vagyok oylan aki elé raktäk a dolgokat mint it sokat az oldalon gondolom..tehät tudom miylen ha sajät pénzbölsz,élsz,veszel kocsit és kajàlsz stb..de független ettöl most a kéRdezö semmi olyat nem irt aire hurrogni kéne.örül hisz fitaal,megszerezte a jogsit.és ha van pénzük akkor van .most ezzel mi a bajotok??én is vettem mär kocsit sajät pénzböl,nem hietlre...2 milläs volt.azelött azt sem tudtam mi az hogy pénz vagy hamburger!tudom miylen ugy élni hogy nincs semmid.mivel ö méG nem dolgozik..de van pénzük..megvan a jogsija,szerintem nem gàz ha az apukäja veszi neki meg.higyjétek el ,nem egy ember van akinek az apja vette a kocsit,de valaki ember tud mellette maradni valaki nem!én nekem ford pumäm volt,igaz csaj vagyok,de az pasinak is jolàll..2000-es puma az jo sztem pasinak is.vagy ...peugeot.vagy nem tudom.sztem vegyél kocsit 2 és fél millioig.aztän tuningoltasd fel!hidd el egy jo kis peugeotbol vagy pumäbol vagy mit tudom én...olyan kocsit tuningolsz apäm..:).amugy csaj vagyok,és van mär egy kisfiam is mielött lehurrognàtok hogy tuti buzifejü pöcs vagyok amiért ilyen välaszt adtam...
2008. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy Te buzifejű pöcs, de a nyelvtan tanárotok biztos, hogy egy volt a kérdezővel!:))
2008. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
93%

Kedves kérdező!

Én a helyedben azonnal visszaadnám a "hétedjére" megszerzett jogosítványt, vagy annak a 3 millió forintnak a felét arra költeném, hogy egy oktató tényleg megtanítson vezetni úgy, hogy abban a későbbiekben ne legyen hiba.

Ha ezen tanácsok ellenére is autót akarsz magadnak azért, hogy csajozz vele akkor, a google keresőbe írd be hogy "közúti balesetek"!!!!

sok sikert

2008. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
90%
A második válaszoló nagyon zsír volt....egyetértek.Ha homi lennék,az ilyenek jól seggbe billenteném....:)
2008. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
16%

a fordos csajnak van igaza!

amúgy meg lette a vizsgát, nem? a szabályok szerint alkalmas vezetésre. amúgy meg a nagyokosoknak mondom, hogy van kresz rutin illetve forgalmi vizsga is, mindegyiken 2x bukik és már mindjárt ott van a 6-nál ami nincs messze a 7-től. Az 5x bukásos sztori sorryka de nem jött be.

A suzuki meg papírból van!!! eszedbe ne jusson suzukit tuningolni, ahogy írták előttem páran - szánalom

2008. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de hogy csajozol autóval? Én még egy lánytól sem hallottam, hogy azért tetszett volna meg neki egy pasi, mert autóban ült...sőt, szerintem nagyon szánalmas. És gratula a bukásokhoz, nem semmi xD
2008. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
100%
gratulálok a hétedjére sikerült jogsidhoz :D szerintem előszőr írni kéne megtanulod , azután feltenned egy kérdést. csajozós autó.. hát szerintem ilyen ember tök mind1 milyen kocsiban ül miután kinyitnád a szádat rögtön rögtön leégetnéd magadat. na csáó droid :]
2008. szept. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Igen, elmondhatom kamu volt. Alapvetően egy pár hetes kérdés motiválta miszerint 18 éves lányka apukától 1 millát kap kocsira és mit vegyen... Nos én is pont ilyen jellegű válasz adtam rá ott.

Kíváncsi voltam hogyan reagáltok egy hasonló de provokatívan feltett kérdésre.

Örülök hogy ilyen válaszokat kaptam, örülök hogy eképpen látja az emberek 90%. A maradék meg valóban a mindenkit leszaró sznob társadalmi réteg. Úgy érzem minden jóérzésű embert felháborít egy ilyen jellegű kérdés. Én is így látom és megnyugtató hogy rajtam kívül remélem az igazi MAGYAR társadalom jelentős része. Szomorú de igaz, hogy ma magyar országon 1,000.000 millió ember van aki munkaképes de nem dolgozik, ezért tartunk itt...

Igazsághoz hozzátartozik hogy apám már régen nincsen számomra, lehet egyszer talán még lesz... Autóm meg egy Opel Astra immár 12 éves, persze részletre volt:)

Még egyszer köszönöm a válaszokat:)

2008. szept. 6. 10:00
 30/45 anonim ***** válasza:
26%

De jó, hogy őszinte vagy!

Ezzel nagyon sokat nőttél a szememben.

én ennek a lánynak, vagy bárkinek is azt mondanám, hogy ha már ennyire a hetes szám bűvkörében él, mert hetedjére sikerült és 17-évesen, akkor várjon még 10-évet és 27-évesen már talán vezethetne....

2008. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!