Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves wok sikerült megszerez...

17 éves wok sikerült megszereznem a jogsííít! Igaz csak hétedjére. Mien autót vegyek?

Figyelt kérdés
Apu azt mondta inkább újban gondolkodjak és 3 millio forintig választhatokkk. Nézegettem de elég sokféle van ebben az árban. Szerintetek gáz szuzukival járni? Én inkább valami csajozos kocsit akarok. Az a baj h ebbe az árba nem fér bele normális kocsi, fater meg nem ad többettt.
2008. szept. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
87%

Úristen, mennyire tudatlan vagy még. A kocsi nem arra való, hogy csajozzál, mert majd a csajozás közben megborulsz aztán nézelődhetsz... Hogy fogod a táblákat elolvasni, értelmezni, ha ennyire nem tudsz helyesen írni????

Más ennyi pénzt lakásvásárlásra vesz fel, neked meg van képed kiírni, hogy csajozásra kell egy új autó...............

2008. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
91%

Nekem még nincs jogsim, és eddig minden vizsgám elsőre sikerült,:) kivéve a forgalom, mert ott sorra buktatnak meg mindenkit.(1szer buktam)

Én a jogsit (is) magamnak fizetem a nyári munkából, és az iskola meletti diákmunkából. Az én szüleim is fizetnék, de én nem hagyom, hiába nem vagyunk "milliomosak", gazdagok.

Nekünk nics autónk, és nem is lesz egy darabig, tudod van akinek nem a Fater teszi a hátsója alá az autót... És ha majd egyszer veszek, akkor tuti nem 3millióból fogok...


De nyugi jól van ez így, szomszédom is ilyen tipusú mint te...nekik 5 boltjuk van, tele vannak pénzzel, van 3felnőtt gyerek, mindháromnak a "Fater" vette meg a jogsit, és az autót is, első-második héten belecsúsztak a horgásztóba...

Szóval inkább gondolkodj el egy kicsit, menj dolgozni azután vegyél magadnak olyat amilyet szeretnél és amilyenre pénzed lesz; és jobban fogod értékelni.

Remélhetőleg fel fogod ismerni a STOP táblát ilyen írással, és (ha igaz) ennyi bukással...

(Vagy költsd magántanárra azt a sok pénzt... írni sem árt megtanulni)

2008. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
97%
Hát, ez tuti kamu, de jókat röhögtem és minden válasszal egyetértek! Ha mégsem kamu, akkor veszek bérletet, bármennyibe is kerül!! :-))
2008. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
96%
Bárhogy is van üzenem Faternak gumíroztassa a fákat arra ahol jársz és tanítsa meg a villanyoszlopoknak az elkerülő manővert. Az lesz a tuti,hogy megmaradjon az autó és te is jól csajozz.
2008. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
97%

Elgondolkodom, hogy mire is vagy büszke tulajdonképp. A nyögvenyelősen megszerzett jogsidra, a faterodra, hogy milyen "nagylelkű" és hogy mennyi pénze van, vagy arra, hogy tudsz csajozni?

Hivatásos sofőr vagyok. Tele vannak az utak olyan donorokkal, mint amilyen Te is vagy. Az új kocsidra tedd ki a "várják a vesémet" feliratot!

Mellesleg, én büszkébb lennék a csajom előtt, ha azt mondhatnám, hogy én vettem a kocsit és van hol dolgoznom....

2008. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
96%

Minél több millásat vegyél, hülye kis donor. Valaki már úgyis várja a vesédet.

Amúgy nem tudom mi a fenének írogatunk ide, ez a kérdés abszolút provokatív meg kamu, valami pöcs ül a túlsó oldalon és jókat röhög.

2008. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
96%

Valóban provokatív kérdés. Nem biztos, hogy röhög rajta a kérdező. Az is lehet, az értelmi színvonala valóban csak idáig jut....

Én sajnálom őt. Amíg én azon gondolkodom, hogy a gyerekeim mindennap enni tudjanak, hogy a számláimat kitudjam fizetni, hogy legyen hol laknom, addig apuka gondolom azt neveli bele ebbe a szerencsétlenbe, hogy ne foglalkozzon az alsó réteggel.

De ez a szerencsétlen is fog hatalmas pofonokat kapni az élettől. Fájdalmas is lesz, apuka sem lesz mindig ott és akkor majd megérti, hogy embernek lenni több, mint pénzeszsáknak.

2008. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
60%
minek kéne autó a csajozáshoz? Újonnan nem érdemes autót venni, mert rögtön vesztesz vele egy rakás pénzt. Első autónak meg főleg nem érdemes új autót venni, mert még nem vezetsz biztonságosan. 3 millába rengeteg féle járgány belefér, használt/kevésbé használt, szinte korlátlanok a lehetőségek. Első kocsinak ne vegyél drágábbat félmilliónál.
2008. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
95%
Én fiatal koromban nem az autómmal csajoztam, egyébként egyértelműen provokatív, köcsög kérdés.
2008. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kamu,- miért nincs komment?

Várja, hogy 365 válasz összegyűljön és akkor egyszerre leszünk egy évre leszarva?

2008. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!