Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves wok sikerült megszerez...

17 éves wok sikerült megszereznem a jogsííít! Igaz csak hétedjére. Mien autót vegyek?

Figyelt kérdés
Apu azt mondta inkább újban gondolkodjak és 3 millio forintig választhatokkk. Nézegettem de elég sokféle van ebben az árban. Szerintetek gáz szuzukival járni? Én inkább valami csajozos kocsit akarok. Az a baj h ebbe az árba nem fér bele normális kocsi, fater meg nem ad többettt.
2008. szept. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Gratula!! Jól beleszartál a ventillátorba, de nekem tetszett!:)))
2008. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
0%
Sok itt a Kritizáló válasz. Szerintem ne vegyetek 3-ér kocsit egyelőre főleg ha hetedszerre mentél át vegyetek mondjuk egy F-es astrát vagy egy hondát PL 1 millióér és ha arra tetetek optikai tuningot és feltunkoljátok a motort tucc csajozni rendesen de neked még nem ajánlom KB esetleg lehet h egy tuningolt lada is elég lenne tom hülyén hangzik de szerintem nem lenne jó ha rögtön felcsavaródnál a fára nkük PL 30 éves ladánk még mindig megvan és jóálapotú meg van egy f-e s astránk elég megbízható szal 0 -500 ezer között vegyél nem baj ha késöbb 2 és fél milkáér vesztek amugy ha feltuningolod optikailag az pont jó. EGY VÁLASZOLÓ
2008. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Tökre igaza van előttem írónak, vegyél amit akarsz, csak jól tuningold fel, KEDVES KÉRDEZŐ! Ezek után még kapsz válaszokat? Ezek nem olvastak el semmit?
2008. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem veszel egy Lamborghini Miurát, olyan szép! Nem ?
2008. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
58%
Istenem de nagy bajba vagy!Az én fiam most diplomázott dicsérettel az egyetem legjobb hallgatója volt és képzeld egy kis POLSZKIT tudtunk neki venni használtan,aminek nagyon örült! Mellesleg a jogsit egyből megszerezte ami azért nem mellékes!!!!
2008. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
0%

Hali

Ha csajozós kocsit akarsz, sztem vegyél használtba. Ha van rá 3 misid, simán kihozhatod úgy h 2 misi=faja verda 1misi=némi felújítás. Ajánlanám a köcvetkező verdákat(személyes kedvenceim) Nissan 300zx, Mitsubishi 3000gt, nissan skyline. Én fix h így tennék. Üdv!

2008. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Úristen.. ezt nem hiszem el :-))))))

Kedves kérdező, a kommented elolvasásáig úgy látszik, többen nem jutottak el, úgyhogy még egy darabig kapni fogod az okos válaszokat :-)))

Egyébként nekem tetszik a humorod :-)

Pussz!

2008. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
16%
Öreg, ha csak hetedjére mentél át, kezdésnek jó lesz egy tízéves Lada is. Azzal még azt is megteheted, hogy ha egy mergás leszólja a járgányodat, beletolatsz...
2008. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
66%
Konkrétan én is a házitanítóra, magántanárra, társaikra voksolok... Kérlek írd meg hol laksz... Ha kamukérdés: megkönnyebbültem!
2008. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

EZ MÁR VICC!! NEM OLVASTÁTOK EL A KOMMENTJÉT, HOGY CSAK KAMUZOTT?? AZT IS LEÍRTA, HOGY MIÉRT. MINEK ADJÁTOK MÉG AZ ÖTLETEKET TOVÁBBRA IS?

SZERINTEM VANNAK ITT PÁRAN, AKIKNEK "HÁZITANÍTÓRA" LENNE SZÜKSÉGÜK.......!!!

2008. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!