Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves wok sikerült megszerez...

17 éves wok sikerült megszereznem a jogsííít! Igaz csak hétedjére. Mien autót vegyek?

Figyelt kérdés
Apu azt mondta inkább újban gondolkodjak és 3 millio forintig választhatokkk. Nézegettem de elég sokféle van ebben az árban. Szerintetek gáz szuzukival járni? Én inkább valami csajozos kocsit akarok. Az a baj h ebbe az árba nem fér bele normális kocsi, fater meg nem ad többettt.
2008. szept. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Alapvetően úgy látom, hogy mindenki elolvassa kérdést felmegy benne a pumpa és egyből karistol egy remek választ.

Mindenki a saját ízlése szerint. Ezzel nem is lenne baj, ugyanis ha gyermekem lenne és megtehetném én is vennék neki autót, s ha még azt is megtehetném akkor nem pár százezere forintos suzukit, hanem egy KISEBB de BIZTONSÁGOS Audit vagy bármit aminek normális töréstesztje van. DE nem vennék semmi esetre sem 1.5 literesnél nagyobbat valamint 4 méternél hosszabbat. Több okból sem: javarészt városban nehéz vele parkolni, meg bárhol is... a "platós" autókban is csak ált. egy ember ül néha még kopasz is, aplatón is csak max a quadot vitte. Másrészről nagy motor nagy fogyasztás. Célhoz a kis teljesítményű autó is elvisz főleg a városban. Miért nem lehet felfogni hogy ha eljuthatok valahova EGYEDÜL 4 liter benzinből akkor minek legyen olyan kocsim ami 10 liternél sem áll meg. Városban meg pláne minek a 600 lóerő. Igazán megtanulhatnának már az emberek picit környezettudatosan élni, kicsit kímélni és nem felélni a bolygót ahol lakunk... Miért?

Másrészről meg mert nekem szar volt és a "százhuszas skodában" nőttem fel azért a gyerekemnek is szar legyen?

Ugyanakkor megtanítom majd gyermekemet arra hogy arra verje a nyálát amit magánka köszönhet. Azért mert én egyszer veszek neki autót ne feckázzon vele. Én is mindíg megkérdem az ilyenektől hogy "gondolom sokat izzadt a homlokod mire összekaptad rá a lóvét."

Szóval mindenkinek igaza van de senkinek sem...

Én akkor is legfontosabbnak tartom hogy környezet tudatosan éljünk, próbáljunk meg néha lassítani nézzünk körül és örüljünk az életünknek az egészségünknek már ha van, örüljünk hogy felkelt a nap, hogy zöldelnek a fák. Próbáljunk meg néha kimenni a természetbe, s ne a mozi, TV, számítógép stb. jelentse a kikapcsolódást. Én nem véletlenül költöztem vidékre, s szándékosan nincsen internet sem otthon. Én ismerem a szomszédaimat, ismerem a környezetemet...

2008. szept. 9. 09:33
 42/45 anonim ***** válasza:
63%
TEljesen igazad van! Csak azt nem értem a suzukival mi a bajotok???Én végre tudtam venni egy ilyen autót(részletre)és mivel tudok vezetni,egyáltalán nem félek,hogy bajom lesz! Persze a sok idióta miatt lehet. DE mindig a vétlen hal meg...
2008. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Suzival semmi baj, vennék én is ugye az alap változat tényleg elég fapados. Ha pedig normálisat szeretnél mondjuk SX4... hát, több mint 3 milla. Akkor már annyi pénzért tényleg veszek valami 1 - 2 éves normális kocsit aminek az új ára olyan 5 körül van... Ilyenek vagyunk. Sőt ha tudnám hogy MAGYAR ipart támogatom vennék is, de ugye...
2008. szept. 11. 09:59
 44/45 anonim ***** válasza:
43%
Először én inkább vennék 600.000FT körül egy skoda feliciát aztán majd ha belejöttékl vennék egy kis 2001-es audit!azok vannak 3 milláig!
2008. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
a helyesírás szerint semmit se kaphatnál menny el nyelvtanárhoz annál hagy 2 milliót és 1000000-ból könnyebb lesz választani
2017. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!