Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat generátor hiba?

Passat generátor hiba?

Figyelt kérdés
A generátorom rakoncátlankodik. Nagyobb huzatásra elmegy a töltés, aztán a következőnél visszajön. Az Óperencián majdnem túl vagyok így kicsit idegesít a dolog, mert nagyon fájdalmas a hazavitetés. Vezetéket nem látok meglazulva vagy lecsúszva, szerszámom nincs. Fak.

2015. aug. 27. 20:32
 1/3 szántóvető ***** válasza:
valószínűleg a fesszabályzó készül behalni a generátoron.ha szerencséd van kibírja,párszáz Km-t közlekedtem így hogy hol volt töltés hol nem.
2015. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mit tudjak mondani, ne húzasd, hanem nyugisan menj haza. Azért valahol vegyél bikakábelt, ha mégis lemerülne az akku útközben, hátha valaki segit majd
2015. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyanús, hogy csak egy repedés valahol és otthon meg is próbálom javítani mert szerintem ha tönkremegy valamelyik dióda vagy egyéb, az nem javul meg. Szétszedem azt megvizsgálom meg átmelegítgetem pákával hátha, csak érjek haza. 1200KM.
2015. aug. 27. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!