Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólagosan beépített xenon...

Utólagosan beépített xenon lámpáért mi büntetés jár ha megállít a rendőr és észreveszi?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 21:32
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:
Azt nem tudom, de köss be a lökösbe 1-1 spricnit, úgy nem kötöszködik
2015. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, megbüntetnek. Ha megállít és kicsit is nézi a kocsit, akkor fel fog tűnni neki hogy nincs lámpamosó valamint automata magasságállító sem.
2015. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha vissza tudod alakítani neki 2 perc alatt, akkor lehet, hogy elnéző lesz. Amúgy bírság és soron kívüli műszaki.

De alapszabály, hogy tükrös lámpába nem rakunk xenont, csak projektorosba. Úgy meg senkinek nem fog szemet szúrni, ha jó a vetítési képe.

Engem büntettek meg közlekedési szabálysértésért, mégse kötött bele a rendőr projektoros xenonomba, pedig előtte pont szembe mentem vele.

2015. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!