Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neked nulye fajta autód van?

Neked nulye fajta autód van?

Figyelt kérdés
Meg vagy vele elégedve?

2015. szept. 10. 22:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

nulye = milyen


Bocsi a hibáért :D

2015. szept. 10. 22:35
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Astra f dízel.

Keveset eszik, ellenben lomha. Munkába járásra használom, pár évig még jó lesz.

Elégedett vagyok vele.

2015. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

F30 335d, gyermekkori vágy volt, mármint maga a BMW, de valahogy sose akartam elhamarkodottan, hogy csak legyen így kivártam, aztán 18 évvel a jogosítvány megszerzése után lett rá lehetőségem de nem bántam meg.


Hétköznapi használatra kényelmes, hosszú utakon is, de ha úgy van, lehet sportosra fogni a dolgot, és kicsit előbújhat az ember fiatalkori énje is. E mellé meg még fogyasztásban is több mint baráti a teljesítményéhez mérve.

2015. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Az újabb bmw-k terén nem vagyok otthon, így rá kellett keresnem az f30-ra. :D Valahogy éreztem, hogy lesz olyan, aki több milliós prémium autót fog megadni válaszként, amely elvileg tulajdonát képezi. :D Nem is kellett sokáig várni. Nincs autóm. 22/f/egyetemista. :D De egy 5-ös golfot el tudnék képzelni magam alatt. :D
2015. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Vagy inkább tipikus magyar mentalitás, bár szerintem senkinek nem tartozok beszámolóval... Nem mellesleg a prémium inkább ott a 6-os és 7-es sorozat környékén keresendő, nem a hármas szériában, ez inkább olyan arany középút.
2015. szept. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 1200-es zsigulim van, tudja azt amit egy kocsitól elvárok. Nem cserélném el semmilyen modern, egyen műanyag autóra.
2015. szept. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Crisopher ***** válasza:
61%
Egyenlőre nincs autóm, hogy milyen lesz az remélhetően hamarosan kiderül (mármint eldöntöm, és módom is lesz megvenni :D). Egy biztos: semmi pénzért nem akarnék automata autót. Én vezetek, én váltok. :D
2015. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
" Kedves " 1:01-es... ha már magyar mentalitásról beszélsz... szépen bemutattad igen. Dögöljön meg a szomszéd tehene effektus igaz, ha neked nincs akkor másnak sem lehet, sajnálom hogy ez elszomorít, bár igazából azt se tudom minek írok, mintha nem lenne totál mindegy, hogy mit hiszel vagy mit nem... de jó éjt, és nyugodtan puffogj azon, hogy más vehet ezt vagy azt amit te nem.
2015. szept. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Audi A6 2010 2.0 Tfsi. Országúton 7-7.5 városban hq nagyon nyomom max 12-12.5 teljesen meg vagyok elégedve vele.

Mellesleg igazat adok neked utsó. :) szép estét neked is.

2015. szept. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%

"Egy pár éves toyota arany középút egy általad említett bmw már bőven luxus kategória itthon"


Igen, de ettől még lehet neki tízmilliós kocsija, nézd meg például az M 7-esen milyen és milyen sok 10 + milliós kocsi rohangál, egyre több ilyen, lakás árával vetekedő kocsit vesznek.

Na hogy miből van rá a pénz azt csak sejteni lehet.

2015. szept. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!