Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neked nulye fajta autód van?

Neked nulye fajta autód van?

Figyelt kérdés
Meg vagy vele elégedve?

2015. szept. 10. 22:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

"Na hogy miből van rá a pénz azt csak sejteni lehet."


Akad néhány ismerősöm, akik az én fizetésem többszörösét keresik, pedig én sem minimálbéres vagyok :)


Volvo S80 T6

Opel Combo :D

2015. szept. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Persze, hogy megint sok az új prémium kocsi, kiváltják a frankhiteleseket, lehet felvenni a következőt:)


Egyébként nekem Golf IV 1.9 TDI messze túlszárnyalta a netes hipolást, nagyon jó kocsi, persze nem fiatal, de lesz majd jobb idővel

2015. szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Škoda Fabia 2. Összességében meg vagyok vele elégedve, de a dombos helyeket és előzni nem szeret.
2015. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Opel Astra H, dízel (Cosmo felszereltség).

Nem mai csirke már, ezt néha érzem rajta, de egy jó dízelt kár eladni. Ha figyelek rá 5 literrel eljárok vele, ha nyomom akkor se megy 6-6,5 liter fölé. Viszonylag fürge, kényelmes (gyári fűthető bőr ülések, stb...). Összességében elégedett vagyok vele.

2015. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Audi A3 1.9 TDI,szép is jól is megy és nem is eszik sokat.
2015. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Mitsubishi Galant (2002) , fogyasztása nem érdekel ( átlag 7-8 körül van) , szeretem mert megbízható, kényelmes és fiatalabbnak néz ki a koránál :D
2015. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

BMW E36 328i rövidebb sperrel, sportfutóművel, ha élvezni akarom a vezetést és egy Golf III TDI, ha olcsón el akarok jutni A-ból B-be.

Előbbit 4 éve használom, hobbiautó, elég sok pénzt költöttem rá. Gondom a hűtőrendszerével volt, elég silányak az utángyártott cuccok, és korából fakadóan öregednek a műanyag és gumi alkatrészek. Egyébként nem egy rossz autó, de apróságok előfordulnak vele. Még mindig azt mondom, ennél olcsóbban nem kapsz hasonló élményt.

A Golfot is szeretem, mert igénytelen, nem kell sajnálni. Ott a rozsda a fő baj, de annak nem az a dolga, hogy szép legyen. Kis ráköltéssel még 2-3 műszakit simán kihúz, és nem került többe, mint amennyit egy új autó árán 1-2 év alatt buknak mások, emellett fele annyit eszik, mint a BMW. Fillérekből fenntartható helyváltoztató eszköz.

2015. szept. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Koaxk Ábel ***** válasza:
85%

BMW 320D [E90]


Maximálisan elégedett vagyok vele, annyi erő van benne ami a dinamikus közlekedéshez szükséges és még a fogyasztása is baráti.


1 éve van nálam, egyelőre a hibalista is kimerül 2 kiégett izzóban.

2015. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

Renault Clio II és teljesen megvagyok vele elégedve.

Viszonylag jól felszerelt, kényelmes és a fogyasztása 5,5-6,5l közt mozog de mentem már vele hosszabb útra 5 liter alatti fogyasztással. Benzines létére ez teljesen jó. A dízel változata se eszik sokkal kevesebbet, legalábbis annyival kevesebbet nem, hogy vállalni lehessen a dCi rizikóját.

2015. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
28%
19-es a tiedben melyik motor van?
2015. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!