Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót lenne a legmegfel...

Bariii kérdése:

Melyik autót lenne a legmegfelelőbb számomra szerintetek (lehet hülyeség)?

Figyelt kérdés

Üdv! Lehet kiröhögtök, de nemtudok választani, hogy milyen autót vegyek. 2 választásom lenne.

Daewoo Nexia 1997 kevés kilóméterrel(250e ért) vagy

BMW E36 316i(350e-ért)

Tudom, nevetséges, hszen egy "prémium" kategóriás autó és egy olcsó kórai között kérem,hogy segítsetek választani. Viszont ami a mérvadó az az, hogy kb 350.000 lenne a max amennyit rá akarok költeni. Ennyiért egy olcsó nexia, vagy egy bmw? Ebben az árban lehet egyáltalán kapni olyat ami nem esik szét? Kíváncsi vagyok tapasztalataitokra! Biztos sokan vettek már drágábban- olcsóbban behozottat, főleg BMW-t, na ők kérem nyilatkozzanak! :)

Légyszi olyanokkal, hogy inkább swiftet vegyek, vagy F Astrát ne mert már sokszor hallotam(nem bántás jók azok is tudom).

Arra kéne az autó főképp, hogy barátnőmmel elmenjünk ide-oda, haverokkal leugrani balcsira meg esetleg iskolába járni hébe hóba(mármint vele :D).


BMW pl: [link]

NEXIA pl : [link]

Köszönöm szépen válaszaitokat előre is!! :)

19/F



2015. dec. 9. 22:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Hát ilyen autóba biztos nem engedném hogy a gyerekem beleüljön és elvigye az egyik haverja Balatonra.


Hát még hogy a lányomat hurcolja ide-oda.... Szép szülei lehetnek ha megendegnék. Nem tudom milyenek, de az biztos hogy ha megtudnám hogy ilyenbe ültetted bele, eltiltanálak tőle de még az is lehet hogy benyomnék egyet.

2015. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Úgy látom a józan paraszti ésszel való gondolkodás egyre inkább kimegy a divatból!!Kérdező,ezt nem bántásként mondom,de ha arra nincs pénzed,hogy megfésülködj,akkor minek neked autó,főleg egy ilyen bontószökevény e36!?!

Tudod egy autót megvenni a legegyszerűbb.....csak utána azt fenn is kell tudni tartani!!

Lebet hogy a nexianak nincs kék-fehér propeller az elején,de garantáltan olcsóbban kijössz,és jobban jársz vele mint a bajorral!

2015. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

#11 -nel elgurult a tabletta? Meg most nexiára v. a bmw re írja?



#10: "Nexia elöl kapar, általában biztonságosabb."


Ezt ugye te se gondolod komolyan, hogy az a jobb amikor a kormányzot és 80%ban fékezett kerekek csúsznak meg? Az orrtolásos szokását meg meg se említem egy FWDnek mikor baxxaaa bevenni a kanyart. Én ott elmegyek 80-90el az E34 -gyel ahol egy fwd max 70 -nel, oké lehet ellenkormány meg keresztbe van rakva de IRÁNYITHATÓ marad.

Nem az első kocsim és 12éve van jogsim meg mind RWD volt, de tény mai napig van amikor váratlanul megindul a feneke, de ezt tudni kell és rutinból ellenkormányozni. Télen első rwd vel kikell menni egy üres parkolóba vagy felmenni Kakucsringre egy nyiltnapon és ismerkedni a kocsival, ennyi! Tisztelni kell a gépet és akkor nem lesz "törött láferráriii a váci úton".

2015. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ó,jaj....úgy látom megint kezdődik a finfűrészelés,"hogy de mer' télen csakis a hácccssó kerekes a jó" pedig "nemisigaz mer' a zelső"......
2015. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"#11 -nel elgurult a tabletta? Meg most nexiára v. a bmw re írja? "


Mindkettőre írom, de főleg a bmw-re. Biztos van olyan szülő aki engedi hogy a gyereke beüljön ilyen életveszélyes, öreg tragacs autókba, én nem ilyen vagyok. Viszont van sok felelőtlen szülő.

2015. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ja mert gondolom a te lányodért Bentley-vel jönnek a kandúrkák meg a barátnők!!
2015. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 veterán vas ***** válasza:

Önök a

"tanuljunk könnyen-gyorsan autót választani a lányos apák szemével"

című rovatunkat olvashatják.

Nem igaz, hogy mindig akad valaki, aki elviszi az alapgondolatot a legostobább irányba.... :(

2015. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"....ilyen életveszélyes, öreg tragacs autókba"


Ezen jót nevettem!

Arra azért kiváncsi lennék egy öreg e32-750iL szemből ütközne valami új pá réves csintocsentóval melyikből mi maradna.

Meg a páréves hiteles kocsinál mikor nembírják befizetni a hitelt csak úgy, hogyha 10éves nyárigumival és vasra kopott fékbetéttel járnak akkor mi lesz, mikor egy öreg W140-sel600 -n meg rajta a 0km téligumi, jó fékbetéttel.


Semmi baj, a társadalomnak szüksége van az ilyen fogyatékosokra is, mint te aki lenézi az öreg autókat.



Az külön tetszik, hogy a Bmw -t kiemelted, biztos irigykedsz azokra akiknek van Bmw -je.

Ismeretségi körömben elmult fél évben 4db. Bmw t is lezúztak nem épp 50km/h -val és mindből karc nélkül kiszálltak. Egyik se volt új(e34, e36, e39, e46 volt a 4db.), ebből az e34 olyan tempóval volt, hogy nem hittünk a szemünknek a roncs kinézete kapcsán!

2015. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ne gondolj semmit. De ha már szóba került, akkor elmondom, hogy a barátjának Volvo V40-ese van, ha valahova kocsival mennek együtt - ami nincs túl gyakran -, akkor ezzel mennek. Még ebben sme engedem el nyugodt szívvel, mert bár nagyon biztonságos autó, de mégis....


Hát még egy lepusztult bmw-ben.... nem is értem az ilyen szülőket.

2015. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 veterán vas ***** válasza:
Úgy tűnik, a "szülői felelősség" kifejezés lemezén felakadt a tű. :)
2015. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!