Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/434 anonim ***** válasza:
17%

tényleg a legjobb autoja ez a vw konsern.

most kapcsoltam be a füttést a börülö még hideg volt fél perc mulva mar sütött!

ilyen üles fütést nem csinálnak a japánok stb.

2016. jan. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/434 anonim ***** válasza:

Ha már gondolom körbeküldözgetted az Audi kulcsos 20.000-es képet, azt mond meg mért lett szerkesztve PicMonkey-vel?:D


Mondjuk ha megmondod pontosan mivel készült a kép akkor elhiszem hogy a tied. :)

2016. jan. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/434 A kérdező kommentje:

41/52!

Nem tudsz olvasni te analfabéta?

Nem apám vette hanem én!Igaz hitelre de én fizetem meg a csajom!

2016. jan. 8. 14:06
 54/434 A kérdező kommentje:

42/53!

Valószínű jóval gyengébb vw-vel csaptál össze!Vagy csak látta hogy egy surmó vagy és hagyta hogy örüljön a fejed!

Egyébként a volkswagenek jóval erősebbek az audiknál!Kié is az audi????

Na?csak nem a volkswagen-ér???

Nem gondolod komolyan hogy rosszabb autót csinál az övénél te vad barom!!

2016. jan. 8. 14:09
 55/434 anonim ***** válasza:
0%

Melyik Vw erősebb az Audinál LOL

Vw be már nincs is 6 hengeres motor, csak a Phaetonba meg a Touaregbe...

Audinál még egy kis a4 be is 6 hengeres van Vw be még passatba se teszik be HAHA!

Meg eleve mondj egy vw-t ami gyárilag erősebb mint 200 lóerő, na ugye... phaeton, touareg... meg legújabb passatok talán...

De ilyen alap Borák hiába izmoznak.

Én azért pártoltam el a Vw-től mert az új passatba nincs + hengeres, a 3.6 vr6 ami volt az előző cc be kicsit gyenge volt 300 lóval úgy ment mint a 200 lovas turbo, lehetett volna fejelszteni.

2016. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/434 anonim ***** válasza:
23%

54.

meg eleve túlzás hogy összecsapás, ő erőltette másodikba 70 nél üveghangon, én pedig 4.-be nyomtam egy félgázt.

csak vicces volt, hogy erőlködött, azt hitte msot megmutatja, hogy a Vw jobb, hát nem sikerült.

2016. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/434 anonim ***** válasza:
25%

másik meg, hogy hitelre már csak a nagyon bénák vesznek kocsik, ők mínuszba vannak, ettől kevésbé rosszabb ha valaki úgy vesz, hogy minden pénzét odaadja egy autóért, aztán már nem tud élni, mert nem marad pénze.

te a legrosszabb típus vagy sajnos, pénzed sincs, de menő akarsz lenni, az autó is a banké, és pénzed sincs. így nem kell felvágni csak ha kifizetted zsebből.

2016. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/434 anonim ***** válasza:
42%

"Nem gondolod komolyan hogy rosszabb autót csinál az övénél te vad barom!!"

-Nézz utána mit jelent a konszern.


Ezt meg csak úgy: [link]


Remélem tudsz németül ha már ekkora "fauvé" rajongó vagy.

2016. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/434 anonim ***** válasza:
89%

Milyen egy agyhalott vagy kérdező?

Az 1.6-os ócska Boráddal kijelented így általánosan, hogy a VW erősebb, mint az Audi? Mi erősebb benne, az 1.6-os motort? Vagy a karosszéria? Láttam A4-est nekimenni Passatnak hátulról, az Audinak kicsit behorpadt a lökhárítója, a Passat pedig nem is tudott önerőből, úgy szétment. Na hellószia.

2016. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/434 anonim ***** válasza:
66%
Kisgyerek, ne anyádék pénzével villogjál hanem azzal amit te magad kerestél meg. Ehhez nem kell tudás, inkább idiótának kell lenni de az nálad nem probléma. Attól mert lepontozol még igazam van "kedves" 24%-os.
2016. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!