Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/434 anonim ***** válasza:
80%

Ez komolyan is gondolja, tényleg elhiszi, hogy övé a legjobb autó. Csak akkor fog rájönni, hogy mekkora lúzer amikor pl. egy Nissan otthagyja az ültetett egyhatos Borát. Utána csak pislogna, hogy hogyan lehetséges lehagyni a csúcsmájerszuper fócvágent. Ha hozzád hasonló idióták vesznek részt ezen az istenített Wanted találkozón akkor hatalmas értelmiségi csapat gyűlhet olyankor össze.


Gondom a farkadra is VW logót tetováltattál, hogy amikor próbálsz kefélni akkor a VW logóra álljon a farkad és ne a nőre.

2016. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/434 anonim ***** válasza:
100%
Lehet itt lenne az ideje kicsit kivizsgálni pontosan mi is van abban a TDI füstben... úgy néz ki aki túl sokat szív belőle menthetetlenül meghülyül. :D
2016. jan. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/434 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam hogy érdekes reakciókat fog kiváltani ez a kérdés, de hogy napokig ilyen jól fogok szórakozni rajta, azt nem gondoltam volna :D
2016. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/434 anonim ***** válasza:
Pedig ez kéremszépen egy teljesen komoly téma. De legalább már azt is lehet sejteni márt jár találkozókra... mivel neki nem TDI van benne, így kénytelen másét szívni. :D
2016. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/434 A kérdező kommentje:

91/94!

Te primitív vagy nagyon!

Az általad említett autónak nem nevezhető valami labdába sem rúghat egy VW mellet se minőségben se teljesítményben!

Egyébként gondolkodom vw tetoban de nem vagyok olyan troll mint te fogy a farkamra varasam!Nekem jó lesz a mellkasomra!

Legalább büszkeséggel tölt el hogy a legmegbízhatóbb autó jele van rajtam!

2016. jan. 10. 14:09
 96/434 A kérdező kommentje:

92/95!

Egyébként hamarosan veszek egy Tdi borát is!

Az meg ami a hírekben van a tdi-ről egy nagy baromság!

A sok szemét domb gyártó irigységből össze fogott a vw ellen!Mert máshogy nem bírtak velünk!!!!

Tönkre akarják tenni a gyárat de nem fog össze jönni!

Nem véletlen a VW a legjobb autó gyártó!!!!

2016. jan. 10. 14:13
 97/434 A kérdező kommentje:

És ebben egyet értenek a wanted tagok is!

Az elnök úrnak is kikértük a véleményét és ő is megmondta hogy nem úgy van az ahogy a hírekben van,ő pedig tényleg benne van a VW körökben!Ti meg csak az ostoba Gyurcsány által irányított médiából táplálkoztok!

Szánalmasak vagytok!

2016. jan. 10. 14:16
 98/434 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ajánlom,hogy hívd fel az alábbi telefonszámot: 458-4537

ÉS MINÉL ELŐBB KÉRJ KIVIZSGÁLÁST!!!

2016. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/434 anonim ***** válasza:
86%
Nem törölték még a Kérdést? LoL :D Úgy látszik az admin is egy VW tulaj...
2016. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/434 anonim ***** válasza:
90%

100. hipphipp hurrá

dugd a hátsódba az elnök úr fejét, a te primitív fejedet, meg az elnök úr segge likába, és ha elég jól kalimpáltok a végtagjaitokkal egy vw jelet sikerülhet kirakni

2016. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!