Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/434 anonim ***** válasza:
72%

Ez valószínűleg valami huszon valahány éves idióta gyerek akinek apu berakta a segge alá a azegyhatos Borotvát és most ő Janinak érzi magát mert feldobta rá 17-es felniket. Gondolom villogsz a csajok előtt, hogy mekkora májer fócvágened van mert ezen kívül mást nem tudsz. (Nevetséges, hogy egy Borával próbál gizdának lenni.)


Hiába próbálod itt bemutatni, hogy a VW mekkora világmárka és, hogy csak az a legjobb bla bla bla... El kell fogadni, hogy vannak ennél is jobbak de egy olyan elhivatott hülyének mint te hiába magyaráz az ember bármit mert neked csak a fócvágenre áll a farkad.

2016. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/434 anonim ***** válasza:
22%

Nekem Audim van multkor kemény probált lenni egy vw kicsit ráléptem a gázra annyit volt otthagytam xd

nem csoda 200+ loerővel..

2016. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/434 anonim ***** válasza:
0%
vw jo kérdesre váalszolva csak naon proli márka... szegényeknek is van olyan sajnos :/ Audit kell venni az csak a tehetöseknek van.
2016. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/434 anonim ***** válasza:
17%

na meg Audiba jobbak a fémek aluminiumok meg stb stb meg ami nekem nagyoyn tetszet mikor átültem az elözö autombol a könyöktámasz meg h ha elengedjük a kapaszkodokat akkor csillapitva van az Audiba van benne lengéscsillapítás meg az index is luxus 3 at kattan csak nem ilyedsz meg ha kijössz a körforgóból hogy rajtamarad... stb stb na meg a börülés is szuper frankó nagyon.

és ami a leg jobban számito h munkámbol kifolyolag h is mondjam ünnepélyesen kell öltöznöm minden nap lakkcipő és egy Vw be furán mutatna ha kiszálok az alaklmazottak elöl, egy Audiba meg természetes.

ez a különbség kb.

igaz még csak 19 vaok, de ez a 2 sodik autom.

amit meg ense csinalattam meg és hiányzik az Audikbol az az usb rádio, mert nem tudom a Jolly számokat lejátszani cd rol nem az a minöség pedig 9 hangszoro mélynomoval szépen szol.

2016. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/434 anonim ***** válasza:
61%
"naon" meg "vaok" és te 19 éves vagy? Tényleg csökken az értelmiség.
2016. jan. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/434 anonim ***** válasza:
19%
értelmiségi családbol származom igen orvos-ügyvéd gyerekként mindent megkapok mint ahogyan eddig is. iras olyan amilyen.
2016. jan. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/434 anonim ***** válasza:
77%
24%-al szerinted a valóságot írja? Csak egy kitartóbb troll.
2016. jan. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/434 anonim ***** válasza:
11%

valosag minden, mi lenne ebben ami ne lehetne igaz. kicsit tehetösebbek vagyunk az átlagostol ennyi csak. meg szeretem az Audit. meg Ferrárit, lambot stb sorolhatnám de minek.

egyébként pont most indulok haza, mert volt egy kis összejövetel a telepen, iszogattunk stb, reggel 5 töl nekem már indulni kell Csehországba addig beelfér egy zuhany, gyors kaja, és enyi, ez a napi rutin már nekem.

2016. jan. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/434 anonim ***** válasza:
0%

"orvos-ügyvéd gyerekként mindent megkapok mint ahogyan eddig is"


Ez hogyan is kapcsolódik a helyesíráshoz? Lehet mindent megkapsz de attól még írni nem tudsz és ez elég szánalmas, hogy 19 évesen egy ilyen értelmi szintet se sikerül súrolnod úgy, hogy anyádék értelmiségi körbe tartoznak, bár nem minden a diploma. Javíts a helyesírásodon mert ez borzalmas, lehet van négykarikás fócvágened de attól még egy senki vagy. Anyádékkal pedig nem kell felvágni, ismerek olyan diplomás orvost aki botrányosan ír szóval ez nem mérvadó.


"egyébként pont most indulok haza, mert volt egy kis összejövetel a telepen, iszogattunk stb, reggel 5 töl nekem már indulni kell Csehországba addig beelfér egy zuhany, gyors kaja, és enyi, ez a napi rutin már nekem."


Ez már megint, hogy jön ide? Kérdezte valaki, hogy te mi a retket fogsz csinálni? Pont nem érdekel senkit, hogy te hova mész vagy mit csinálsz.

2016. jan. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/434 anonim ***** válasza:
17%

49.

csak az a lényeg megvan a pénz meg a járgány többi nem számit.

irjanak jol a csorok (csicskak), ök azal tudnak ki tünni.

2016. jan. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!