Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/434 A kérdező kommentje:

80!

hogy miről!

Ott találkozunk sütögetünk,versenyezünk,szépség verseny is van!meg iszunk stb!

Ez egy nagy szabású esemény!Nagyon sokan hirdetik az autójuk szélvédőén!

Pár ezer forintért szoktam venni a wanted elnök úrtól a matricákat,és már dobom is fel a szélvédőkre!

Gyere el egyszer és csodáld meg az igazi autókat!Mert amíg valakinek nem lesz vw-je az kis gyerek marad és játszik a játék autókal!

2016. jan. 9. 10:06
 82/434 anonim ***** válasza:
75%

biztos nagyon jó lehet....

Jó hülye vagy meg a haverjaid is hogy te fizetsz az elnököd eseménye reklámozásáért!

Pancser ember vagy te!

Én is rendezek ilyet mennyit perkálsz?

2016. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/434 Koaxk Ábel ***** válasza:
67%
Én ugyan nem ismerem a "wanted" VW találkozót, de ha ez a színvonal ott amit a kérdező képvisel, akkor boldog vagyok, hogy "játék autóval játszhatok" :)
2016. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/434 veterán vas ***** válasza:
30%

Kíváncsiságból ránéztem egy Wanted-találkozó képeire.

(nem kellett volna)

Volt minden, mint a búcsúban:

öreg faros Skoda, Audi, veterán Porsche, kocka Lada.....

Ezek szerint az említettek (is) mind a világ legjobb autói? :D

2016. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/434 Koaxk Ábel ***** válasza:
73%

veterán vas hozzászólása kíváncsivá tett engem is, mi is ez a VWanted találkozó. Rákerestem youtube-on, szándékosan nem linkelem, nem akarok ingyen reklámot.


A VW összetartás egy szép dolog, én is jártam hasonló rendezvényekre VW tulaj koromban, és tényleg közösségkovácsoló ereje van ezt aláírom, de kb ennyi a célja. Soha eszembe nem jutott, hogy én mekkora király vagyok, mert találkozókra járok.


Viszont a kérdező valami übermensch-nek hiszi magát mert vett egy leharcolt borát, így én is megengedem a jogot, mint "játék autó tulajdonos", hogy egósan álljak a kérdéshez.


Aki végignéz egy ilyen videót látja, hogy a legtöbb autó egy ilyen rendezvényen egy bóvli vacak, ami mellett a Nagykőrösi autópiacon legyintve elmenne.


Attól, hogy valamire nagy felnit peres gumival rárakunk attól az még nem menő, főleg szánalmas, ha a felni ára több mint az autóé. :D

2016. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/434 A kérdező kommentje:

boros the king!

Hát a matricának ára van ám!

Nem várhatom el hogy ingyen adja te bolond!

2016. jan. 9. 18:10
 87/434 A kérdező kommentje:

85/86!

Bóvli vacak???Esetleg a te géped az!

A miénk minőségi autók!Matricákból is a legjobb minőségűeket vesszük!Vettem ültető rugókat is az sem gagyi!

Mi csak kiváló alkatrészeket használunk fel!

Egyébként a klub meg követeli hogy ne szemétel dolgozzunk!

2016. jan. 9. 18:13
 88/434 A kérdező kommentje:
különbem jövőhét szombaton megyünk ki este a nagy tesco-hoz mini talira ha valaki kemény akkor jöhet!
2016. jan. 9. 18:15
 89/434 anonim ***** válasza:
85%
Majd küldünk pár autómentőt, lehetőleg próbáljatok ne a parkoló autóknak menni, elég az árok.
2016. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/434 anonim ***** válasza:
90%

"Mert amíg valakinek nem lesz vw-je az kis gyerek marad és játszik a játék autókal!"


Figyelj eddig poénnak vettük meg minden de most már kezd irritálóan idegesítő lenni ez a provokatív kérdés. Kezdünk megijedni, hogy nem csak hülyeségből írkálod ezt a sok szart, hanem komolyan is gondolod...

2016. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!