Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/434 A kérdező kommentje:

110!

Nem azonosítóm egyik nemel sem!

Becézni borinak becézem!

Tudo. Hogy csak egy kocsi,de azt is tudom hogy a legjobb gyártó építette!!!

2016. jan. 12. 10:29
 112/434 A kérdező kommentje:

109/111

Féltél mi?félhetsz is mert lepödörnélek az útról!

Amúgy tegnap sikerült egy nagy arcú toyotásal össze csapnom,hát le hervadt gyorsan az arcáról a mosoly mert szépen ott hegytam a kis arcoskodó hülye gyereket!Erőlködött de ott hagytam a francba!mondjuk kicsit szívattam is,ki akkart előzni mikor mellém ért vissza kurtam a borít 2 öbe oszt hadd szóljon!😊

Hát igen.az ilyen kis dolgok erősítenek meg hogy milyen jó gépem is van!

2016. jan. 12. 10:36
 113/434 anonim ***** válasza:
100%
fosvágen
2016. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/434 anonim ***** válasza:
100%
Mostantól ha 1.6-os 17" kerekű VW Borát látok betömködöm banánnal a kipufogóját és összefosom a szélvédőjét. :)
2016. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/434 A kérdező kommentje:

A nénikédét!!!

Sok fanatikus ürült toyotás barom!

Sógorom LT-je már át lépte az 1 millió kilométert és még indul mint a doxa!Hol lesz a ti japán vackotok Ennyi kilométeresen?!

2016. jan. 12. 16:40
 116/434 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Valami hasonló kategória lehetsz. :D

2016. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/434 anonim ***** válasza:
67%

Egy Stilo is elmegy 1 000 000 km-t, szóval erre kár verdesni a melled...


Amúgy nálad minden rendben van agyban??


Tény hogy jó a VW, de messze nem a legjobb, max ha csőlátású vagy és nem látsz oldalra...


De ha már ennyire nagy az arcod, akkor miért hitelre veszed az ilyen átlag autókat? Nekem is nagy arcom van, de én nem veszek használt kocsit, főleg nem hitelre, nem 2000- ért tankolok a kuton, és nem 1.6-os pöccsköszörűvel villogok. 3.2 V6-tól indítok és Q4 vagy hátsóhajtás, de inkább Q4.

2016. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/434 anonim ***** válasza:
26%
Jah, ha ennyire überfas*za a vw, akkor miért is könyörgött a FIAT-nak a dízel technológiáért?? Jah, mert hogy a pd tdi nagyon kisiklott :D :D
2016. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/434 anonim ***** válasza:
74%

kérdező te tényleg gyengeelméjű vagy, eddig azt hittem, hogy csak szórakozol, de kiderült, hogy egy talicska aprómajom értelmesebb nálad.

szerinted, amikor jürgen és thomas tervezték a kis borádat, valaha is gondolták, hogy egy ilyen fogyatékos fogja vezetni? szerintem egyből felmondtak volna, ha tudják, hogy ilyen beképzelt primitív neandervölgyi, ösztönlény kerül valaha is tervezett autójuk volánja elé. balf**z vezetőknek szoktam ajánlani a rollert kipróbálásra, neked még egy szobabiciklit sem ajánlok, mert azt is falnak vezeted valahogy.

2016. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/434 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül az a kategória lehet a kölyök mint amit egyik ismerősöm ismerősei közt láttam, vezetéknék - keresztnév közé beszúrva valami vw fan vagy tdi fan vagy hasonló szöveg, meg a profilja 99%-ban ebből áll. :D



Ha gondolod írd meg mikor merre jársz, majd megyünk utánad, hogy összeszedjük a széthulló alkatrészeket ha padlozod. :D

Azt még nem tudom mivel kéne menni, de talán egy Ferrari elég lesz, hogy beérjük azt a hihetetlen EGYHATOS babako... akarom mondani BORÁT!

2016. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!