Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/434 anonim ***** válasza:
100%

Hülyének is lenni kell, hogy tudjunk rajta kacagni :)


Nem azért, de az 1.6-os VW Golf V ott maradt, a kissrác hiába pörgette meg kacagott átfelé piros lámpánál, valahogy a Brera-val mégis otthagytam...

2016. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/434 A kérdező kommentje:

117/121

Stilo 60 ezer kilométert nem megy el új korában anélkül hogy egy komplet generált kelljenn csinálni!olaszok nem tudnak autót csinálni,túl bénák hozzá!

2016. jan. 13. 07:58
 123/434 A kérdező kommentje:

# 117/12

Egyébként aki új autót vesz az nem normális!mikor kihozod a szalonból abban a pillanatban rengeteget buksz!

De nem is érdekel megszoktam már hogy ebben a semmire való országban Ennyire irigyek az emberek! Vw a király!

2016. jan. 13. 08:03
 124/434 veterán vas ***** válasza:
100%

Tehát, hülye aki új autót vesz.

És persze az is hülye aki nem VW-t vesz.

Hmmmm.

Vagyis, tele van a világ nem normálisokkal.

/najó, ezt mi is tudjuk, főleg mióta a Te írásaidat olvasgatjuk/ :)


Azt viszont el kell ismerned, hogy nagyon sokan vásárolnak új autót, és rengeteg életképes és használható márka van még a Te" wanted-re járó hermafrodita borikád"-on kívűl.

Teccikérteni? :)

2016. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/434 anonim ***** válasza:
100%
Azon csodálkozok még nem szerződtették a kölyköt valami Hondás reklámhoz... totál megfelelő elrettentés lenne minden VW konszernes autóhoz. :D :D
2016. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/434 anonim ***** válasza:
82%

Te szerencsétlen, ha mi nem vennék új autót, akkor nagyon sokan, mint te is, hogy vennétek használt autót?? Honnan szednék a használt autókat? Használtnak gyártanák le?


Az olaszok bénák az autókészítéshez?? Ez érdekes, akkor a németek miért szopták volna le a Fiat mérnökeit az olasz dízel technológiáért?? A JTD miért volt a modern dízelek mérföldköve?? A JTD motorokkal kezdődött a dízel újraélrtelmezése, a modern dízelek atyja. Ha nincs az olasz JTD, még ma is az örvénykamrás rendszerű, nagyobb meghajtásnál a hengerfejet lelökő dízelek szaladgálnának. Ott a pd tdi, évekig taknyolták a németek, fejlesztették, de a hozzá fűzött reményeket soha nem váltotta valóra, szemben a JTDm-es dízelmotorok a világból kimennek.


A Stilo miért is nem megy le 60 000 km komplett generál nélkül?? Egy 1.6-os 103 lovas benzines Stilo kihúgyozza az égig magasztalt Bora-dat, csak a vw beidegződésedtől ezt nem látod...


Mellesleg nem a Fiat van szarba, hogy a kocsikat vissza kell hívni a gyárba :D :D Az olaszok szerinted nem tudnak atót építeni, a Fiat mégis a gazdasági válság közepén képes volt az egész olasz autóipart egykézbe gyűjteni, sőt! Amerikába a Chrysler-t és a Dodge bizonyos részeit is kiemelte a szarból... biztos azért sikerült neki mert szar autókat gyárt...


Itt senki nem irigy rád, mert nincs mire, a VW jó kocsi, de messze nem a legjobb és ezt mindenki tudja, szóval ne úgy fogd fel a dolgot hogy azért mert te egy alap közlekedő Bora-t birtokolsz, ezért te fingod a passzát szelet. Egy Bora egy sima alsó-közép kategóriás autó, A-ból B-be eljutni vele tökéletes, de ennyi és nem több!!


De ha ennyire szuper a Bora-d, akkor ha gondolod összefuthatunk valahol, és nyomhatunk egy gyorsulást, akár a 2.4-es Alfa 159-emmel, akár a 3.2-es V6-os Alfa Brera-val, pedig a 159-esbe már 600 000 felett van a km, de nem érződik rajta.

2016. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/434 anonim ***** válasza:
89%
#126 Kérlek videózd majd le nekünk amikor te röhögve otthagyod a Borájával együtt ezt a szerencsétlent miközben ő tövig nyomja a gázt. Szakadnék a nevetéstől ezen az idiótán. Legalább valami komoly értékes autóval rendelkezne na de egy sima Bora istenem... Nagyon komoly lehet a Wanted találkozó, ennyi gyökeret egy helyen még a TV-ben sem lehet látni.
2016. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/434 anonim ***** válasza:
87%

ha megtörténik, akkor levideózom, de a kamerát a kalaptartóra rakom, nem előre :)


Amúgy belenéztem pár ilyen vwanted (ami VWanted és nem Wanted, de még a kérdező se tudja rendesen leírni, nem baj :)) videóba, hát, volt benne egy-két normális kocsi, de a nagyrésze feltaknyolt ócskavas nagypofájú gazdákkal, legalábbis akik megszólaltak a videóban, ők azok voltak, lényegében mint egy autóbontó vasipari dolgozókkal :)

2016. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/434 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit gondoltál? Szerinted ilyen helyre diplomával rendelkező, értelmes, intelligens emberek járnak ki? Inkább a sufnituningos fócvágenek a zegykilenctédéjivel meg az ültetett kettes gófos suttyók.
2016. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/434 anonim ***** válasza:
88%
El tudom képzelni a találkozókat: Pár háztömbbel arrébb: Erdőtűz van? Dehogy csak VW-es kölykök.
2016. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!