Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukisok miért totyogtok...

Suzukisok miért totyogtok mint a tetvek?!

Figyelt kérdés

Minden Suzukis mint a tetű úgy indul el. A mellette sávban lévő teherautó gyorsabb nálatok, 50-es táblánál 45-tel totyorogtok úgy mentek mint a nyugdíjasok és kb 4 km kell amíg 0-50-re felgyorsítotok persze a mellettetek lévő sáv 10x gyorsabban halad de persze én szopom be mert nem a teherautó mögé álltam be hanem mögétek... Ez általánosságban a Suzukisok 90%-ára jellemző hogy totyogós nyugdíjas tempóban tetvészkedik az úton. A kis teljesítmény nem kifogás nekem sem Ferrarim van az én kocsim is csak 80 LE-s de akkor is. Normálisan indulok el nem tartok fel senkit és nem úgy megyek mint egy tetű. Nem ámokfutok nem erről van szó de miért kell totyogni? Ha már látok a pirosnál egy Suzukist akkor reflexből másik sávba állok és milyen jól teszem...

De amikor áll egy Suzuki a mellette lévő sávban meg 20-an nem állok be 21.-nek inkább bízom abban h elindul normálisan és be tudok előzni a másik sor elejére. De neeem nincs az a k*rva isten h elinduljon 1 km/h-val is gyorsabban ehelyett még lassabb is mint a mellette lévők. A másik sor már totál le is hagyott így mégiscsak be kell állnom annak a végére ha előrébb akarok jutni.

Ez naponta 15x fordul elő és mindig a Suzukis csinálja a lajhárkodást.

MIÉRT TOTYOGTOK SUZUKISOK??


2010. márc. 28. 04:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítások... Nem lehet, hogy azért van rossz tapasztalatod a suzukisokkal kapcsolatban, mert suzukiból van a legtöbb az országban? Gondoljunk már bele, ha BMW-ből lenne a legtöbb az országban, azzal tökölnének a kalapos nagypapák. Nem kell minden suzukist lealázni, megy az, ha olyan vezeti, aki tud is. A provokálásnak pedig semmi értelme, mivel láttam én már opel vectrást, meg mercedes c220-at töketlenkedni belső sávban suzukis előtt. Nem minden suzukis balf### csak te általánosítasz.
2010. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes elém eddig mindig csak suzukisok fordultak ki..
2010. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak, akik alapból utálják a márkát, tök mindegy, hogy mennek a suzukisok, mindenbe bele fognak kötni. Ha a sebességhatárokat betartva haladok, akkor az a baj, hogy tötyögök. Ha 160-nal megyek az autópályán, azt mondják hülye kamikáze. Úgyhogy egyrészt előítélet, másrészt -ahogy már írták- ebből az autóból van a legtöbb. Egyébként 23 éve vezetek, ebből csak az utolsó két évben Suzukit (véletlennek köszönhetően), és ha nem száguldozok úgy, mint 20 évvel ezelőtt, az nem az autómárka miatt van, hanem a sűrűbb ellenőrzés és a sokkal magasabb büntetések miatt. Nincsenek százezreim arra, hogy 100-zal hasítsak az Árpád-hídon, mint rég...
2010. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:

ÉN NAPONTA JÁROK A FŐVÁROSBAN,SOKSZOR TAPASZTALOM,HOGY NEM KÉPESEK ELINDULNI AZ EMBEREK,DE MÉG SOSEM NÉZTEM ,HOGY MILYEN KOCSIKKAL VANNAK.HOLNAPRA MEGFIGYELEM ÉS LEÍROM.

SEXYBOY 20/F

2010. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:

tegnap 17:00 - érdekes elém is.


tegnap 19:31 - nem kimondottan a márkáról van szó, mert van jó Suzuki, csak egy kicsit magasabb árkategóriában. Az a baj, hogy az olcsóbb Suzukikat általában azok veszik, kik azelőtt Trabanttal nyomták, csak megöregedtek és már jött a kalap meg a halálfélelmű tekintet kormánymarkolászáskor 40 km/h sebességnél.

2010. márc. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
54%
Megmondom neked, bár tdi-s vagyok (és nem csak a szuzukisokra vonatkoztatható): így oktatják a vezetést (az oktatók), ezért ez a stílus rögzül, vagy: azt hiszik, hogy sokat fogyaszt a kocsi, ha a gyorsító fokozatokat használják gyorsításra (az elmélet különösen a forgalmi dugó esetén kerül megcáfolásra, de mivel ez részükről hiedelem, így nem különösebben próbálják méréssel alátámasztani/megcáfolni). Harmadik egybevágó kategória, aki fél megkeresni az autó/gumik határait, így a mondjuk 6000-ig forgó suzuki blokknak már 3000 fordulata esetén úgy érzik, kitépi a kormányt a kezükből (azaz örökösen egy túlzott komfortzónában maradnak vezetésileg, nem felfogva, hogy saját maga teremt veszélyhelyzetet, dugót, stb-t, aminek ő maga ugyanolyan szenvedő alanya lehet/lesz).
2010. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
SEXYBOY vagyok,nemtudtam megfigyelni,mivel ma én is elég lassan indultam,reggel azért mert a barátnőmmel mentem és néha csokoloztunk délután meg azért mert fagyiztam és élveztem a jo időt a letekert ablak mellett.NA mindegy én Renaultos vagoyk:D
2010. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
A Renaultnak csak a logója jó Szexiboy!
2010. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
73%

Szarügy, mindig a suzukis a béna, mindig csak a suzukis a balf*sz, mindig a szuzukis a tetű, mindig mindig... Olyan unalmasak vagytok. Ma kipróbáltam, igaz csak megyszékhelyen lakom, és suzukim van... Érdekes módon sokan töketlenkedtek előttem, és elég kevés suzukis volt. Volt viszont kamikaze citroen, aki féktávon belül kanyarodott ki elém, alárendelt útról, és volt méggyorsabb audis is, aki villogott, mint az őrült, mert nem mentem 60-nál gyorsabban városban, és nem tudott előzni, mert sok volt a szembejövő. Csak a suzukis lenne a közellenség? Nézzetek magatokba. Meg kellene tanulni dinamikusan vezetni, lámpától legalább a ZÖLD színre lehetőleg egyszerre elindulni. Ha én a szar suzukimmal képes vagyok dinamikusan, és lehetőség szerint biztonságosan vezetni, akkor megpróbálhatnák mások is. Szidjátok csak a suzukisokat, de ne fórumon legyen nagy az arcotok. Mutassátok meg, hogy hogyan kell vezetni élőben, utána lehet beszélni, meg bizonyítani, hogy a suzukisok mekkora balf*s*ok. Nem kell a szájtépés, mert én, a munkámból kifolyólag elég sokat vezetek, és tapasztalatom szerint NEM CSAK a kalapos nagypapa stílusban vezető suzukisokkal van baj. Sőt... 10 éves jogosítvány alatt meg sem szólalnék a helyetekben.

Egy suzukis.

2010. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:21nak


akkor te a suzukisok 5%ába tartozol. a legtöbb töketlenkedik vagy kamikáze...

2010. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!