Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukisok miért totyogtok...

Suzukisok miért totyogtok mint a tetvek?!

Figyelt kérdés

Minden Suzukis mint a tetű úgy indul el. A mellette sávban lévő teherautó gyorsabb nálatok, 50-es táblánál 45-tel totyorogtok úgy mentek mint a nyugdíjasok és kb 4 km kell amíg 0-50-re felgyorsítotok persze a mellettetek lévő sáv 10x gyorsabban halad de persze én szopom be mert nem a teherautó mögé álltam be hanem mögétek... Ez általánosságban a Suzukisok 90%-ára jellemző hogy totyogós nyugdíjas tempóban tetvészkedik az úton. A kis teljesítmény nem kifogás nekem sem Ferrarim van az én kocsim is csak 80 LE-s de akkor is. Normálisan indulok el nem tartok fel senkit és nem úgy megyek mint egy tetű. Nem ámokfutok nem erről van szó de miért kell totyogni? Ha már látok a pirosnál egy Suzukist akkor reflexből másik sávba állok és milyen jól teszem...

De amikor áll egy Suzuki a mellette lévő sávban meg 20-an nem állok be 21.-nek inkább bízom abban h elindul normálisan és be tudok előzni a másik sor elejére. De neeem nincs az a k*rva isten h elinduljon 1 km/h-val is gyorsabban ehelyett még lassabb is mint a mellette lévők. A másik sor már totál le is hagyott így mégiscsak be kell állnom annak a végére ha előrébb akarok jutni.

Ez naponta 15x fordul elő és mindig a Suzukis csinálja a lajhárkodást.

MIÉRT TOTYOGTOK SUZUKISOK??


2010. márc. 28. 04:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:

De nagy sláger lett itt a Suzuki!

Kiváncsi lennék hogy az aszfalton is hogyan emberkedtek? .)

2010. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 A kérdező kommentje:
Miért neked valami kátrányterítő géped vagy úthengered van van v mi?
2010. ápr. 4. 02:57
 53/80 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan alaptalanul szidják a suzukit, és sokak nem olyan toleránsak, mint én.
2010. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 02:57

Majd meglátod, ha az úton leszel hogy milyen gépem van, akkor lesz meglepetés.D

2010. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 A kérdező kommentje:
Nemtom láttam sok mindent kétlem h meglepetést tudnál okozni. Max ha egy Caterpillar orjás dömperrel mennél az úton ami helyből 6 sávot foglal el nah akkor meglepnél. Vagy van vmi sufnituningolt masinád és most arra vágsz fel? Mert kétlem h Laborghinid vagy Ferráid lenne de még ha az is akkor sem okoznál meglepetést nem a tiéd lenne az első amit látok.... Akkor miről is beszélünk?
2010. ápr. 4. 20:41
 56/80 anonim ***** válasza:
Arról beszélünk, hogy egy BMW-ssel szemben máshogy beszélnél, mint egy suzukissal, mert ahhoz már kevés lennél, hogy nagyobb autósnak szólj be. A suzukis meg külön állatfajnak számít az ilyenek szemében, mint te. Meg kell mutatni a tudást, utána lehet arcoskodni a suzukissal.
2010. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 A kérdező kommentje:

Pontosan a tudásról van szó... Állítólag annyira tudtok hogy húú de nagyon. Kár h pont akkor nem mutatja meg egyikőtök sem a híres tudását amikor közelemben van... Rám még nem dudáltak és nem villogtak h húzzak mára fenébe de én nem egyszer teszem ugyanzet. Ami a BMW-t illetni: Az autópályán csak az számít ami a motorház alatt van oda nem kell se tudás se semmi.. Itt most városi forgalomról van szó... Hidd el ülhetsz te BMW-be is felőlem akkor sem tudsz megfogni egy 3 sávos autóúton városban. Elcikázok a sok mazsola között te meg beragadsz két kalapos papper között. Nem te lennél az első akik azt hiszik a lóerő többet ér mint a tudás... NEm éjjel amikor üresek az utak akkor tény feldughatom magamnak a 80 LE-s kocsimat. De engem nappali forgalomban még nem igen nyomtak le... Se suzukival se BMW-vel. Pedig volt pár aki azt hitte hogy... Sőt volt már majdnem baleset is belőle. Én elfértem 2 autó között ő satuzott és majdnem csatt. Kövess ha bírsz ha nem akkor ne ugrabugrálj.

Meg kell mutatni a tudást azt mondod? Hát hajrá már látnám h csak fele annyi ember mutogatja amennyi állítja magáról h ő milyen profi sofőr akkor ezt a kérdést nem kellett vna kiírnom se a suzukisoknak se pedig általánosságba senkinek. Nem. Az igazság az az h nagyon sokan hiszik h jól vezetnek holott nem így van. Tudom nem a villamos ablakából nézem az autósokat. Ott vagyok köztük, köztetek. Már látnám azt a híres tudást amiről olyan sokan beszéltek. Fele ennyi gondom nem lenne ha csak 10 perccel hamarabb érnék oda midenhová. DE mindig van vmi "profi" aki a leglassabb és legtutyimutyibb az egész bolyban. Az ilyenek miatt nehéz a sor végéről az elejére kerülni alig pár száz méter alatt a következő lámpáig h onnan elsőként lőhessek ki. De nem be kell h ragadjak valami tetű mögé h aztán úgy induljunk el mögötte mint ahogy én tolom a kocsit. Ez a profizmus??? Vagy szerinted mi? Te hogyan definiálnád a "tudást"???

2010. ápr. 5. 00:55
 58/80 anonim ***** válasza:
Utálom a cikkázó barmokat, akik idegbeteg majom módjára váltogatják a sávokat.Semmit nem nyernek, csak másokat veszélyeztetnek.Persze ez nem igaz, mert ők jobban vezetnek mindenkinél.Itt meg szájkaratéznak.
2010. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek is:

Itt nem a lóerő számít, hanem az évek, kilóméterek, tapasztalat. Kiváncsi lennék, hogy 10 év múlva is így fogod nyomni a szánalmas, gyerekes dumádat.

Istenem, de nevetségesek vagytok, gyerkőcök! Inkább menjetek még anyucihoz vissza tejcit szopni!

Lehet folytatni a süket dumát.

No csá! -)

2010. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:
Te a cikázó barmokat utálod én meg a totyorgó barmokat akik állítólag hú de nagyon profik a 30 éves jogsijukkal aztán csak tetvészkednek. Nah én meg őket utálom... Csak akkor tudnám h nálatok az állítólagos profizmus miben nyilvánul meg???
2010. ápr. 5. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!