Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukisok miért totyogtok...

Suzukisok miért totyogtok mint a tetvek?!

Figyelt kérdés

Minden Suzukis mint a tetű úgy indul el. A mellette sávban lévő teherautó gyorsabb nálatok, 50-es táblánál 45-tel totyorogtok úgy mentek mint a nyugdíjasok és kb 4 km kell amíg 0-50-re felgyorsítotok persze a mellettetek lévő sáv 10x gyorsabban halad de persze én szopom be mert nem a teherautó mögé álltam be hanem mögétek... Ez általánosságban a Suzukisok 90%-ára jellemző hogy totyogós nyugdíjas tempóban tetvészkedik az úton. A kis teljesítmény nem kifogás nekem sem Ferrarim van az én kocsim is csak 80 LE-s de akkor is. Normálisan indulok el nem tartok fel senkit és nem úgy megyek mint egy tetű. Nem ámokfutok nem erről van szó de miért kell totyogni? Ha már látok a pirosnál egy Suzukist akkor reflexből másik sávba állok és milyen jól teszem...

De amikor áll egy Suzuki a mellette lévő sávban meg 20-an nem állok be 21.-nek inkább bízom abban h elindul normálisan és be tudok előzni a másik sor elejére. De neeem nincs az a k*rva isten h elinduljon 1 km/h-val is gyorsabban ehelyett még lassabb is mint a mellette lévők. A másik sor már totál le is hagyott így mégiscsak be kell állnom annak a végére ha előrébb akarok jutni.

Ez naponta 15x fordul elő és mindig a Suzukis csinálja a lajhárkodást.

MIÉRT TOTYOGTOK SUZUKISOK??


2010. márc. 28. 04:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
69%
Te meg tanulj némi kultúrát és GYIK szabályt. Ne sértegess senkit, téged se sértegetett senki.
2010. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ignisem van. szerintem jól halad. lakott területen tartom a sebességhatárt, de mindig segitem azt ki gyorsabban akar meni. (hisz nem birálhatom felül a mögöttem haladó sebességét , még akkor sem ha anyival megyek ami a megengedett. ez szabály) de inkább papák öregasszonyokkal találkotzam , (akik éhesek mert eszik a kormányt) mennek 80 al, (max 90 helyett) és egyre lassulnak. előzni nem lehet , és van hogy 55 - 60 ig is belassulnak. ignissel egy mutatónyi vastagság hilyán haladtam 150 el tartósan, mem éreztem hogy reklamálna. ugyhogy lehet menni suzukival is lendületesen. és nem is muszály menni 150 el. régi swiftek is jól haladóssak. ugyhogy én sem értem miért is a tottyogás. persze van egy olyan része is a dolognak hogy menjünk annyival amenyivel biztonságban érezzük magunkat. viszont bizonytalan vezetés meg rosz pont.
2010. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
89%

szerintem azért, mert az idősek nagy része a suzukira voksol. De általában az idősebbek bármilyen autóban ülnek, lassan vezetnek.

Ennél már csak az a jobb, amikor rávillogok hogy menjen, erre elrántja a fejét a másik irányba. Ez a gyalogosoknál is így van.


a 16 éves srácnak: gondolom te sem a szüleiddel, családoddal utaztál amikor felborultatok a suzukival. Az ilyeneknek jogsit nem adnék (bár gondolom nem te vezettél mert 16 évesen mo-n még nem igazán kapsz jogsit), de a haverodnak sem adnék. Felelőtlennek tűnsz, mivel itt villogsz hogy borultatok már Suzukival. Ez gáz, de itt most nem a strapabíróságról van szó, hanem arról, hogy sok Suzukis lassan vezet.

2010. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
29%
A kérdező + válaszolók = gyermekek!
2010. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
66%
Anyukámnak Suzukija van, és általában csak lesnek, amikor elindul vele :)
2010. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
89%
Itt Debrecenben meg mennek mint az őrültek és legtöbbjük túl sokat gondol magáról! Azt hiszik ha már van egy kis cerbonás dobozuk akkor ők a fas*a gyerekek és nyomják neki mint a hülye.. Vannak más autósok is akik ilyenek, de nekem szuszkásokkal legtöbb esetben rossz a tapasztalatom..
2010. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
Jah és azt kell mondanom ha valaki szuszkával van az vagy őrülten megy, vagy tötyörög mint ahogy a kérdező írta. Normálissal még nem nagyon találkoztam, de erre több az őrült, mint a bamba..
2010. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
55%
O a kis tapasztalt 16 evesem! Persze, hogy felbordultatok vele, mert nem stabil. Talan azert is vezetik lassan. Habar nem magyarorszagi vagyok es nincs sok tapasztalatom a totyogos suzukisokkal, akkor is jobb ha olyanok vannak a forgalomban mint a tifajtaitok.
2010. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
1-2 suzukis tényleg annyira tötyörgősre veszi hogy még engem az 50ccm-es motorommal is feltart -.- de vannak azért olyanok is akik normálisan haladnak (nem állatkodóan.. azokat karóba húznám akik városba driftelnek..)
2010. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:49-nak:


Mondja ezt egy B kategóriás jogosítvánnyal nem rendelkező egyén, aki több mint valószínű, hogy csak a Need For Speedben vezetett még kocsit...

2010. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!