Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukisok miért totyogtok...

Suzukisok miért totyogtok mint a tetvek?!

Figyelt kérdés

Minden Suzukis mint a tetű úgy indul el. A mellette sávban lévő teherautó gyorsabb nálatok, 50-es táblánál 45-tel totyorogtok úgy mentek mint a nyugdíjasok és kb 4 km kell amíg 0-50-re felgyorsítotok persze a mellettetek lévő sáv 10x gyorsabban halad de persze én szopom be mert nem a teherautó mögé álltam be hanem mögétek... Ez általánosságban a Suzukisok 90%-ára jellemző hogy totyogós nyugdíjas tempóban tetvészkedik az úton. A kis teljesítmény nem kifogás nekem sem Ferrarim van az én kocsim is csak 80 LE-s de akkor is. Normálisan indulok el nem tartok fel senkit és nem úgy megyek mint egy tetű. Nem ámokfutok nem erről van szó de miért kell totyogni? Ha már látok a pirosnál egy Suzukist akkor reflexből másik sávba állok és milyen jól teszem...

De amikor áll egy Suzuki a mellette lévő sávban meg 20-an nem állok be 21.-nek inkább bízom abban h elindul normálisan és be tudok előzni a másik sor elejére. De neeem nincs az a k*rva isten h elinduljon 1 km/h-val is gyorsabban ehelyett még lassabb is mint a mellette lévők. A másik sor már totál le is hagyott így mégiscsak be kell állnom annak a végére ha előrébb akarok jutni.

Ez naponta 15x fordul elő és mindig a Suzukis csinálja a lajhárkodást.

MIÉRT TOTYOGTOK SUZUKISOK??


2010. márc. 28. 04:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:

Annyi a különbség,hogy aki cikázik hamarabb összetöri magát, mint aki tetvészkedik és másokat b@szt@t.

Aki mer és rizikózik, az gyakrabban veszít is! -)

2010. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:

na akkor 2. válasz:

Elárulom, 1999 óta rallyversenyző vagyok, zömében swift gtikkel.A nappali már tele van serlegekkel, mert a Rally Túrában is nyertünk vele párszor.Az agyontuningolt kocsikkal szemben a gyári gtivel jobb vagyok.ÉS! Rallyztam már sima magyar (kupás) swifttel is, azzal is meg tudtam verni őket, nem számított az a 20LE veszteség ami a gtiben van.Szlalomokra is járok vele, ott is kaptak egypáran.Egyszer volt egy történet, hogy egy 205-ös GTI peugeot-os mondta, hogy meg van piszkálva a motor, és hogy cseréljünk autót.Jólvan, a 10 másodpercét megkapta a saját autójával. MONDOM, A SWIFTEK (FŐLEG A GTI-K)-NÉL NINCS JOBB,DINAMIKUSABB....stb. AUTÓ!!!

2010. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes vagy... Viszont az utak nem rally pályák és az utakon nem rally autók vannak amiket nem rally versenyzők vezetnek. Elhiszem h jó vagy mint rally pilóta de nem hiszem h az utakon is úgy vezetsz... Gondolom nem kilinccsel előre veszel be minden kanyart... Az h te rally pilóta vagy az egy dolog. De ez nem rólad szól hanem a másik 3 millió autósról akik közül sztem kevesebben ralliznak mint ahányan nyugdíjas tempóban vezetnek.
2010. ápr. 5. 17:59
 64/80 A kérdező kommentje:

Jah ami a GTI Swiftet illeti... Az h versenypályán mit tud az attól függ ki vezeti... A minap megy 30 milliós M6-os BMW próbálkozott velem mert nem tetszett neki h nem engedtem be magam elé (azért nem is fogok satufékezni h ő beférjen)Érdekes volt megfigyelni h azon kívül h kábé 29,5 Millió Ft és jó pár száz LE volt a két kocsi között milyen hamar mögöttem maradt az üllői úton mert mondjuk jobban át láttam a forgalmi helyzetet mint ő jobb pozícót értem el a sávok és a többi autós között és idejében kiugrottam mielőtt beragadok a külső sávba az elakadásjelzős parkoló kocsik mögött. Nem a kosi számít hanem az h ki vezeti. Elhiszem h a sport swift egy jó autó... És azt is h te rally pilótaként jól bánsz vele... Afelől sincs kétségem h ha alám is tolnának egy ugyanolyan kosit akkor is megvernél. Azt viszont tudom h az utakon nagyon sok ember van aki csak HISZI h jól tud vezetni független attól h milyen kocsi van alatta. Itt nem velem kell versenyezni h te énnálam jobb vagy mert jobb kocsid van és rallyzol is... A kérdés nem arról szólt h álljon elém aki azt hiszi h jobb nálam. A kérdés az volt h miért kell totyogó tempóban vezetnie a suzukisok nagy többségének.

Az h neked is suzukid van és versenyzel vele az egy dolog de nem belőled áll egy úttest forgalma hanem a többi millióból aki szerencsétlenkedik mégis azt állítja h ő profi hisz 20 éve vezet...

2010. ápr. 5. 18:12
 65/80 anonim ***** válasza:

A moderátornak:

A moderátorok még ma sem pihennek?

Pedig gyengén fogalmaztam, nem voltam olyan kemény. Később is kitörölhettétek volna, legalább 10 percig ott lett volna.D

2010. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
Tudod ki a profi kérdező? Alan Prost, Michael Schumacher, stb. Az utcai autósok zöme nem tud vezeti, csak nyomja a gázt. (Még a 7-es BMW-ben ülő nagyképű újgazdag, de az F-es astrában ülő 40-es apuka is. Ha be kell parkolni valahova, vagy megfogni a kocsit csúszásközben az már nagy szó nekik, mint ahogy az írásodból látszik, ahogy a régebbi jogosítvány tulajdonosokról beszélsz, gondolom neked is.
2010. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
nem sport swift és nem az új swifttel megyek.az új swiftből nem is gyártottak gti-t. A régi 1988-as kocka swift gtikkel járok munkába is.de itthon van még pár gömbölyű 1995 körüli swift is.győrben lakom, a pesti utakon nem nagyon szoktam járni, de nagyon jó kis autók. azt megkérdezném,hogy neked milyen autód van? mert azért a porsche-k a 100LE-s kis suzukit autópályán általában le szoktak hagyni, de még egy ideig (22 éve csinálták) autó marad, az biztos.
2010. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
78%

A Caterham R500 500 kilós de nem 500 lóerős!!

csomó topicba beírod hogy 500 lovas pedig rohadtul nem.

_____


Egyébként ebben az országban tudjátok mivan?

BMW, AUDI, SUZUKI + KURWASOK BUTA SZTEREOTÍPIA


pl kopasz BMW-s

nézz be minden BMW-be hogy ki vezeti aztán majd meglátod hogy alig van kopasz.


Én autózok, motorozok egyaránt.


Autóval egyszer majdnem nekemjött egy Suzuki Ignis,

motorral állandóan leszorítanak a Suzukisok


Meg múltkor lehúzódok BMW-vel (most majd mindjárt jön a duma, hogy újgazdag köcsög vagyok) amert látom hogy jön szembe a MAN SL283 busz a ráktudjahány tonnájával tele utasokkal, és nem férne el a parkoló autóktól.

Mihelyt lehúzódok elmegy mellettem egy fehér swift sedan és majdnem belemegy a buszba, de aztis ügyesen kikerüli.

(tudjárok Rctrl időbelassítás, aztán space-el kézifék és már siklik a verda <- NFS Most Wanted :D) és látom hogy az egész család örül hogy megelőztek, pacsi van, meg vigyorgás...

Kiérünk a főútra és megy 60-nal.

Na mondom ezt beelőzöm, "visszahárom padló" elmegyek mellette és ilyen tök mérges fejjel néznek rám mintha meg akarnának ölni. Aztán gyorsan mentem is...


Meg zala megye ááá :D

Megyek át egy kis falun meg látom a 300 kilós kancigány kezébe a 22-es villáskulcscsal fenyegetően tekint rám, csak azért mert BMW-m van.


és ebből van elegem

állandóan mindenki meg akarja mutatni hogy

"na te köcsög BMW-s figyeld milyen jól tudok vezetni"


annyira szánalmas ez az egész -.-'

2010. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
Az még szánalmasabb hogy itt bőgtök. D
2010. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:

Mindjárt sirok, szegény társadalom által kitaszított BMW-s... Ezt ugye te sem gondolod komolyan?! Egy két kivételtől eltekintve, itt pesten ki ül bmw-ben? Elmondjam?!

1. "300 kilós kancigány" ahogy írtad.

2. Kopasz kigyúrt állat, mobiltelefonnal (7-es BMW-ben nem telik kihangosítóra).

3. Szőke plázap*csa.

4. Öltönyös vállalkozósenki, aki mindig jobban siet, mint a forgalom engedi.

Szegény BMW-s bácsi brühühü...

2010. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!