Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukisok miért totyogtok...

Suzukisok miért totyogtok mint a tetvek?!

Figyelt kérdés

Minden Suzukis mint a tetű úgy indul el. A mellette sávban lévő teherautó gyorsabb nálatok, 50-es táblánál 45-tel totyorogtok úgy mentek mint a nyugdíjasok és kb 4 km kell amíg 0-50-re felgyorsítotok persze a mellettetek lévő sáv 10x gyorsabban halad de persze én szopom be mert nem a teherautó mögé álltam be hanem mögétek... Ez általánosságban a Suzukisok 90%-ára jellemző hogy totyogós nyugdíjas tempóban tetvészkedik az úton. A kis teljesítmény nem kifogás nekem sem Ferrarim van az én kocsim is csak 80 LE-s de akkor is. Normálisan indulok el nem tartok fel senkit és nem úgy megyek mint egy tetű. Nem ámokfutok nem erről van szó de miért kell totyogni? Ha már látok a pirosnál egy Suzukist akkor reflexből másik sávba állok és milyen jól teszem...

De amikor áll egy Suzuki a mellette lévő sávban meg 20-an nem állok be 21.-nek inkább bízom abban h elindul normálisan és be tudok előzni a másik sor elejére. De neeem nincs az a k*rva isten h elinduljon 1 km/h-val is gyorsabban ehelyett még lassabb is mint a mellette lévők. A másik sor már totál le is hagyott így mégiscsak be kell állnom annak a végére ha előrébb akarok jutni.

Ez naponta 15x fordul elő és mindig a Suzukis csinálja a lajhárkodást.

MIÉRT TOTYOGTOK SUZUKISOK??


2010. márc. 28. 04:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
100%
Figy ha legyorsulsz, vagy feltartalak esküszöm h. oda adom a Suzukimat! 180kg /180 LE úgy hívják h. Gixer ezer k7.... és ez legalább Japppán ;)
2010. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
49%
GSXR-nek. Catherham R500 áll a garázsomban, csak mivel túl nehéz volt kikönnyítettük, így mára csak 400kiló, 500Le-vel.
2010. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:
Remek mostmár ott tartunk h seggrakéták vs.kalapos nagypapás Suzukiban.....
2010. márc. 30. 00:50
 34/80 anonim ***** válasza:
tegnap 21:55 - nem értem, most te vagy 180kg és autóval együtt 180LE vagy hogyan is? Ne mondd már hogy a Suzukis nem tud olvasni sem, mert akkor kezdjük érteni a problémát. Itt AUTÓKRÓL volt szó - tudod mi az? Vagy csak a seggrakétát ismered, mert akkor sok tapasztalatod nincs a vezetéssel mivel csak nyáron teszed. Télen busszal jársz, persze csak utasként mert odafagyna a ... a motorhoz.
2010. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:

Ez is ecsetel valamit a problémáról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__755577

2010. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
Azért,hogy az ilyen faszoknak legyen mitt kérdezni.
2010. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:
Akkor talán normálisan kéne vezetni és nem hangzanának el ilyen kérdések....
2010. márc. 30. 10:54
 38/80 anonim ***** válasza:
60%

Lepontoztok? De egy sza*házi társadalomban élünk... Ha valaki normálisan vezet, pontozzátok le. Kinyalhatja a s*ggem a sok nagyképű magamutogató senkiházi, akinek nincs jobb dolga, mint a suzukist szivatni. Nyugodtan verjétek a nyálatokat, hogy a suzuki ilyen szar, meg olyan szar. A vezetési stílust tanulni kell, a közlekedési morál már más tészte, mert az kritikán aluli kis országunkban. Mutasson valamit, aki lepontoz, mutassa meg, hogy ő jobban vezet. Nem itt kell szájkaratézni. Lepontoznak a kis apuci kedvencei, akiknek fél éves jogsival a s*ggük alá tolta apuci a verdát, IGEN!!! Nekem csak suzukira telik!!!! Én meg is kerestem a kis szar autóm árát! Totyogunk? Ha kell, tud menni a suzuki is. A provokáló kérdéseidet meg tartsd meg magadnak kérdező!

Remélem, ha egyszer találkozunk, és belemászol a suzukim seggébe, mert szerinted tötyörgök, én esküszöm akkorát fogok fékezni, hogy totálkárra töröm a suzukimat, és TE fogod kifizetni az árát!

2010. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Vegyél egy mély levegőt mert infarktust fogsz kapni

1

senki nem mondta h a suzuki szar autó én legalább is nem mondtam ilyet. Nekem egy régi B Corsám van az se sokkal jobb és igen én is megdolgoztam érte nekem is csak ennyire tellett és nem az apuka tolta a seggem alá (Isten nyugosztalja)


2

Nem szokásom senki s*ggébe belemászni mert én is rühellem.


3

Nem provokálásnak szántam de nekem azt nem fogod beadni h az a normális vezetés h úgy mész mint egy ráérős kisnyugdíjas. És nem a márkával van a bajom hanem a tulajdonosaikkal. Ugyanúgy ahogy a BMW-sekre jellemző h valami kopasz g*ci ül benne aki nyomja mint az állat és senkire nincs tekintettel ugyanúgy a suzukisokra is általánosságban jellemző a totyorgó tetvészkedő tempó. A kivétel is csak erősíti a szabályt.


4

Afelől senkinek nincs kétsége h ha akarsz akkor rally pilótákat megszégyenítő tempóra vagy képes elhiszem. De nem ezt várom el és sztem senki sem azt várja h úgy vezess.

Csak egy kicsit pörgősebben dinamikusabban h ne a "suzukis" legyen az aki mindig feltartja a sort aki a leglassabban indul el a pirosnál aki ha meglát egy 50-es táblánál 40-nel totyorgó rendőrt akkor megáll mellette ahelyett h elé v mögé állna h a másik barom tudjon menni mert ő mondjuk nem fosik attól h lát egy rendőrautót mert a rendőr szarik rá h 50 helyett 55-tel megyek. Vagy ne tartson 250 méteres követési távolságot az előtte lévőtől miközben mellette is vannak legalább annyival előtte v mögötte haladjon a suzukis h ki tudjam előzni. Persze ha villogok akkor az én ku*va anyámat ha belemászok akkor megint (bár rámászni senkire nem szoktam) sőt ha dudálok akkor meg pláne az én anyámat. De tartja a 250 métert az előtte lévőtől nemhogy menne de neeem pont a másik mellett kell totyorogni h véletlenül se tudjam a 2 sáv közül egyiket sem használni. Miért nem lehet félre állni a 'csába ha én 90-100-al akarok menni akkor miért kell olyan pofátlannak lenni h nem mész arrébb? Az ha megbüntetnek v megdöglök az én dolgom. Városban ugyanúgy van jobbratartás mint autópályán nem csak ott kell félreállni ha mögötted gyorsabbak. De nem kell jobbra tartani hisz nem is lehet városban nem erről van szó csak ne a másik mellett totyogj. Totyogj mögötte v előtte v bánom is én csak legyél tekintettel a többi autósra és ha látod h jön egy barom akkor ne tartsd fel hanem állj arrébb h tudjon menni v mégcsak azt sem kell csak a melletted lévőtől visszább v előrébb h legyen hely előzni.


Ezek a dolgok általánosságban a suzukisok nagy részéről elmondhatók. A legtöbbjük sajnos így vezet. Elhiszem ha "akar" akkor tud menni de akkor akarjon már egy kicsit jobban. Nem kell állatkodni nem erről van szó csak odafigyelni a környezetre a többi autósra a forgalom ritmusára. És ha mindenki 60-nal megy akkor ne a belső sávban szarakodj 40-nel 300 méteres követési távolságot tartva. Menj ki a szélére v akármi.


Ez nem a suzuki ellen szól nincs azzal a kocsival semmi baj sőt az új swift sokkal jobb mint az én 1.4-es corsám itt az márkára jellemző vezetési stílusról van szó. Márpedig a suzukisokra ez jellemző. Az h vagytok páran akik telitorokból anyáznak meg állítják h ők bezzeg nem így vezetnek csak minimális %-a


A nagy "20 éves a jogsim jól vezettek" embereknek meg csak annyit h amikor leraktam a jogsimat első(!) héten jobban mentem mint a legtöbb az utakon. Nem attól vezetsz jól h 40-nel totyorogsz a kormányt markolva félig remegő lábbal a fékpedálon. Hanem h utolsónak indulsz a sor végéről de a következő sarkon a lámpánál már első vagy. Flipper golyóként cikázni a sávok között elérni a legjobb pozíciót közben figyelni a többiekre a sebességükre belekalkulálni h még beférek az előttem lévő elé ha kielőzöm mielőtt a másik sávban utolérem a totyorgót és stb. Felvenni a forgalom ritmusát figyelni a többi pozíciójára szemmel tartani mindent és mindenkit ettől vezet jól valaki sztem. Nem attól h totyorog mint a tetű 20 éve. Nekem igen csak 5 éve van jogsi de bármiféle nagyképűségtől mentesen ki merem jelenteni h jobban vezetek mint sok "öreg róka" aki még életében nem vezetett pörgősen és dinamikusan. Mellesleg soha nem volt balesetem és nem törtem autót mégis napi 500 km-t vezetek VÁROSBAN! Ahol azért jobban kell figyelni mint egy nyílegyenes autópályán kényelmes 140-150 utazósebességgel.

És csak szimplán tele van a tököm h a ritmust elrontja egy töketlen óvatos "mert lassan tetvészkedek akkor biztonságosabb is vagyok mint mások" suzukis.


Ez nem az autó ellen szól hanem a sofőrjeik ellen.


Nah és most h leírtam ezt a kisregényt lehet anyázni meg bizonygatni h ki milyen profi a 30 éves jogosítványával.

De meggyőzni akkor sem tudsz. Nem te ülsz mellettem és nem te anyázol 2 percenként valami tető barom miatt aki feltartja az egész sort...

2010. márc. 30. 23:40
 40/80 anonim ***** válasza:
Csak úgymondom, hogy ma sem a suzukis nem bírt elindulni a lámpánál... És a suzukisnak 40-nél fékeznie kellett, mert a citroenes töketlenkedett előtte... hanyagoljuk egymást.
2010. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!