Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2016-os KRESZ vizsgán mik a...

2016-os KRESZ vizsgán mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hány válaszlehetőség van a kérdéseknél?Háromnál vagy több?

Esetleg tud valaki valami programot amivel sikeresen tudok készülni a vizsgára?



2016. febr. 15. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Most bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok (már rég vizsgáztam), de nem jársz valami tanfolyamra, nincs valaki oktató nő vagy férfi, aki ezeket elmondja aki erre felkészít?
2016. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De járok,jövőhéten vizsgázok.Csak elvileg változottk a tavalyihoz képest a vizsga,és az oktatóm nem tudta megmondani a kérdéseimre a választ,mert nem voltak tőle még idén vizsgázni.Mi leszünk az első csoport.Cd-ét vettem,gyakorlok,aztán majd meglátjuk.
2016. febr. 16. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] beregelsz és gyakorolsz, sima liba az egész.
2016. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolj párat a szakoén és rájössz majd, hogy ismétlődnek a kérdések. Mindig ugyan azt a párat adja ki. Oda is van írva!!Ha át akarsz menni a vizsgán akkor felejtsd el azt. Van egy fizetős teszt, de legalább azokat a kérdéseket kapod mint a vizsgán. https://www.youtube.com/watch?v=EbxI5rwcbUY
2016. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hogy sikerült a vizsgád? Nekem ma volt és sajnos nem sikerült. Csináltam én is a szakoe-t, de azon mindig ismétlődtek a kérdések és nagyon egyszerűek voltak. A vizsgán meg volt egy csomó olyan kérdés amivel én még csak soha nem is találkoztam. Esetleg valami jó oldalt tudna ajánlani valaki?
2016. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem is tegnap volt,de sikerült hálistennek.

Én vettem az oktatómtól egy CD-ét 3500 forinért,meg egy kresz könyvet adott még amiben elég jól le voltak írva a dolgok.A CD-én vizsga módben ismétlődik a legtöbb kérdés,de külön lehet választani hogy nehezebb kérdések,3 pontosak,műszaki,stb. Szerintem ha tudsz szerezz be egy ilyet.

2016. febr. 26. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!