Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokda Fabia 1.2 TSI vagy...

Sokda Fabia 1.2 TSI vagy Suzuki Swift 1.2 GL vagy Dacia Sandero 1.2 Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót venni a tavasszal.Ez a 3 autót néztem ki magamnak.

Ha választanotok kellene melyiket vennétek a 3 autó közül?


2016. febr. 20. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Suzuki vagy Skoda.
2016. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ebből a felsorolásból én a Skoda-t venném, de a Suzuki sem rossz választás.


A Dacia-tól a Renault technika miatt ódzkodnék.

2016. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A Renault jobb mint a skoda. De ebbe a kategóriába mindegy hogy melyiket veszed.
2016. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyiket se!
2016. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ódzkodtok a Renault technikától, de az a vicces, hogy ezek közül a Renaultnak van a legnormálisabb motorja, a Suzuki alig bír mozdulni ezzel, a VW féle 1.2 TSI-től meg az Isten mentsen meg.
2016. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

"az a vicces, hogy ezek közül a Renaultnak van a legnormálisabb motorja"


Használd egészséggel! Nem egy francia csoda megfordult már a környezetemben mind "remek" választás volt.

Havonta csak 1x kell szervízbe vinni! ;)

2016. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Akkor hasonló kategóriába mit érdemes venni?

2016. febr. 20. 14:43
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem 1.2-es Swift-em van. Valaki írta "alig bír menni" ???

Erre mit lehet mondani??? Egy 75 lovas Dákó biztos jobban megy. Kolléga 1.4-es TSI-jében VW 5 évesen a motor kuka. Cserélték. No comment. Kérdezz meg autószerelőt, autómentőt. Kik a jó kuncsftjai. Suzuki kicsi egy 2m-es embernek. Ülése nagyon kényelmes. Futóműve?? A focus-é azért jobb. Az más kategória. Én a Swiftet vettem. Mivel jó híre van megbízhatóságban és a legolcsóbb a 3 közül. Igen. Kérjél a többibe is automata váltót, digit klímát és a Swift lesz a legolcsóbb.

2016. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Használd egészséggel! Nem egy francia csoda megfordult már a környezetemben mind "remek" választás volt.

Havonta csak 1x kell szervízbe vinni! ;)"


Tudom, mindenkinek van valakije, aki hallotta, hogy sz*rok a franciák.

Bár én elfogult németautós vagyok, felháborít, hogy mindig leszólják. Apámnak Renaultja van, és sokat járok én is vele, utolsó fillérre tudom, hogy miket költött rá. Legdurvább kiadás volt a vezérléscsere, az is mert kötelező. Na? Ja és én konkrétan egy darab Renault benzinmotorról sem tudok, amelyekkel probléma lenne, ellenben a VW-ről tudjuk hogy milyen benzineseket csinálnak. És igen, a Dacia is nagyon jó, hisz a kérdésben arról volt szó, a németeknek megfelel.

2016. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

#9-es örülök, hogy ilyen jó véleményed van a márkáról.


A piac elég szépen beárazza a használtautókat, szerinted miért jelentősen olcsóbbak a francia autók?


Természetesen nekem is volt francia autóm, egy betegágy volt, a családban úgy alakult, hogy most is van egy francia autó, és tényleg szupertechnika, annyira igénytelen az autó, hogy csak havonta 1 hetet áll a szerelőnél, az autó értékét már tuti ráköltötték.


Azért az árért amennyiért a Dacia-t adják biztosan jó technika, mivel nem sok egyéb alternatíva van, viszont a 2 másik márkával összevetve én biztos egy forintot nem adnék érte.

2016. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!