Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1999 3 ajtó 90 Le...

Honda Civic 1999 3 ajtó 90 Le vagy Opel Astra G 90Le?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok és ezen a két autón gondolkodom melyiket érdemesebb megvásárolni ,tudom ennyi idős autóknál nem a km hanem állapotot kell nézni,bár halkan megsúgom a Honda sokkal jobban tetszik és bár fiatal vagyok ,de nem boyracer(egy jó alufelni azért nem tagadok meg) normális használatra kellene.

2016. febr. 29. 09:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem ,hogy a keret 600Eft lenne csak az autóra,ezért a pénzért igen szép Hondákat lehet találni.
2016. febr. 29. 09:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés, mindképp a Hondát vedd, persze az Opel se rossz ,de azért ennyi idősen jóval megbízhatóbb a Honda.

Meg egy fiatalhoz szerintem jobban is illik.

2016. febr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Alkatrész árakat tekintve mennyivel drágább a Civic ...én megnézegettem az Unix oldalán ,de nem tűnik sokkal drágábbnak,pedig mindenki azt mondja,Fogyasztása is elég kedvező a Civicnek 6-7 liter, míg azt olvastam az Astrák simán benyalják a 9-10 litert is
2016. febr. 29. 09:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még vélemények!!
2016. febr. 29. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:
A hondának érdemes jobban utánajárni, mert sok a gyilkolt példány. Az astra egyszerűbb eset, hamarabb találni jó állapotút, megbízhatót. Fentartásban nem olyan nagy a különbség a kettő között. A hondát mondanám, de csak akkor ha motorikusan stb stb is patika. Ne ugorj bele az elsőbe.
2016. febr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, régen a japán autókhoz elég drágák voltak az alkatrészek mivel nem engedélyezték az után gyártottat így csak eredetit tudtad megvenni, drága pénzért.

Viszont manapság már elég sok utánagyártott alkatrész lehet hozzájuk kapni elég jó áron.

Hondából tényleg sok a gyilkolt példány amit a Boyracerek széthajtottak,viszont ezek inkább 200-300 ért mennek, de drágábban 500-700 ért már lehet szép megkímélt állapotúakat venni.

Ezek a régi Honda motorok normál használat mellet halhatatlanok, ha egy olyant veszel amit nem hajtottak szét nem lesz vele sok bajod az biztos.

2016. febr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vatafak ***** válasza:
48%
hondahondahonda
2016. febr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
1,4-es 90le-s Civicem van,ritkán kell hozzá alkatrész,akkor se drágább,mint más autóhoz.Össze se lehet hasonlítani egy Astrával,ami gyenge,sokat fogyaszt és rohad.
2016. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Új Hondát általában a fiatalabb korosztály vásárol, és nem azért, hogy a garázsban nézegesse. Az új Opel általában a megfontoltabb korba érő férfiak autója. Mindennapi használatra, de nem gyilkolászásra veszik meg.

Szerintem tehát, ha megbízható autót akarsz, inkább az Astrát válaszd.

2016. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!