Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes autómárkák rajongói oltogatják egymást?

Figyelt kérdés

Lehet hogy buta a kérdés ,de tényleg érdekel és az életkoromból adódóan nekem ez új , tegnap olvagattam az oldalt most márkát nem írnék gondolom tudjátok úgyis. Hagyomány?

(12F)


2016. máj. 15. 09:11
1 2 3
 11/24 Tomcatters ***** válasza:
58%
#8-9-10 Teljesen egyetértek veletek !!! ÁMEN Én hondás vagyok 7# remélem te nem Hondás vagy !!!!
2016. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%

Egyik se kellene .... Alfa Romeo 4 ever

7-es voltam !

2016. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%
Egészségedre, de ezzel csak lejáratod a szeretett márkádat magaddal együtt.
2016. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Tomcatters ***** válasza:
38%
Én szivesebben látnám azt ... egy univerzális találkozó,amin Honda-Mazda-VW-BMW-Alfa-Opel...STB egymás mellett szépen békében. Minden autóban van valami amit lehet szeretni,vagy amiért szeretik a tulajai ,mert ugye nem hiába szeretik
2016. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%
Tegnap volt az országos márkafüggetlen autós találkozó Nagykanizsán. :)
2016. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

7 es az ilyen b.nkó megnyilvánulásokra nem vagyok kivancsi ezért is tartottam feltenni a kérdés .. Többieknek köszönöm a normális válaszokat és hogy ilyen rendesek vagytok

Még egy kérdés, látom összejöttünk Alfa!!!! Honda VW .. Veletek esett már meg olyan,hogy a másik márka képviselőji beszóltak ? Egyébként én a VW felé hajlom,ha majd egyszer lesz jogsim egy golfot szeretnék

2016. máj. 15. 10:46
 17/24 Tomcatters ***** válasza:
69%
Velem már történt tesco parkolóba ,fiatal friss jogsis suhancok lehettek egy regebbi szürke 2 golfal "De nem tudták,hogy az enyém az autó ,csak hallottam ah leszólták .. mosolyogtam egyet azt kész .... De ez előfordul nálunk átlagba szint úgy suhanc civicesek köréből .. hátul titanicméretű nevetséges kipufogó style...stb
2016. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%

Nekem még nem szóltak be, mondjuk felénk inkább Volkswagenesek vannak, egy parkolóban van a találkahelyük, normálisnak is tűnnek, csak 1-2 barom smoke & charm gyerek van köztük, a többinek kulturált autója van.

De itt ők egy közösségként viselkednek. BMW-sek is vannak közöttük, Toyotások is, mégis megvannak egymás mellett. Mondjuk a haveri beszólogatás biztos megvan. :D

2016. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nektek pontossan milyen autótok van és miota használjátok miert szeretitek ?

Én mint írtam majd golfot szeretnék 4 vagy 5 golfot benzinesbe

2016. máj. 15. 11:39
 20/24 anonim ***** válasza:
44%
Márkasovinizmus. Puszán erről van szó.
2016. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!