Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes autómárkák rajongói oltogatják egymást?

Figyelt kérdés

Lehet hogy buta a kérdés ,de tényleg érdekel és az életkoromból adódóan nekem ez új , tegnap olvagattam az oldalt most márkát nem írnék gondolom tudjátok úgyis. Hagyomány?

(12F)


2016. máj. 15. 09:11
1 2 3
 21/24 Tomcatters ***** válasza:
57%
2004 7.gen fekete honda accord 2.0 benzines 0km óta használom ,és azért szeretem ,mert megbízható,jó vezetni , viszonylag erős nyomatékos a 2 literes motorhoz képest , jo a fogyasztása ... stb
2016. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
24%

Nekem egy 2001 es piros alfa romeo 156 1.8 twinspark van kívül belül szép megy mint a fene és mert ALFA

3 éve használom

7es voltam

2016. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
41%
Mert nem rendel a körzeti orvos. Ezért egymást oltják.
2016. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mert az emebreknek nincs más dolguk. Ez ugyan az, mint a foci... :) Valaki ennek szurkol, valaki annak. Szidják egymást, pedig lelkük mélyén tudják, hogy mindkét csapat jó.

B) verzió, ha rossz tapasztalataik vannak, és általánosítanak. Még akkor is, ha ez egy újabb, javított széria, amiről fogalmuk sincs.

2016. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!