Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha motorral elkezdek menekülni...

Ha motorral elkezdek menekülni a rendőr elől mert nincs biztosításom, de elkap akkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Legjobb ha megálsz nem érdemes menekülni, ha valami balul sül el nagyon rá lehet fázni! Engem állítottak meg 50-essel csak jogsit kért biztosítást nem, megnézte és viszlát. Mondjuk nekem volt rá. Egyénként sm-re 4-5000ft körül hehet már kötni neten kell körbenézni.
2016. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
akor menekülj ha pl egy ktnm 450 vagy hozá hasobló gépen ülsz cross enduró tapasztalattal akokr fel mész a hegy re ha van azt oda a motoros rendőr se megy fel sose én igy úsztam meg a motoros elenőrzést 2 éve se jogsi sesemi papir ktm 525 el mentem a faluba rendőr meg le villogott én meg irányfaluból ki a terepre egyből ott csak lestek utána mikor oda vertem neki a hegyen felfele 4-5 órát dekoltam azt haza toltam a motort mert olyan hangja van mint az állat főleg erdőben :D jó ez nem vicces azóta már van jogsim rá meg minden
2017. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne menekülj! A rádiónál egyik motor sem gyorsabb. A rendőrök sokan is vannak. Elkapnak...
2017. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!