Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyiért megéri autó kamerát...

Ennyiért megéri autó kamerát venni, vagy túl olcsó és rossz minőségű?

Figyelt kérdés
Szüleimnek gondoltam karácsonyra veszek autó kamerát, de kicsit ledöbbentem az árán. Láttam 10 ezerért, annyit még tudnék rá szánni, de láttam 20-40 -ért és afölött, az egy kicsit sok. Szóval az eredeti kérdés, hogy 10 ezerért milyen minőségű lehet egy ilyen cucc?

2016. okt. 27. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

9-es linkben szereplő 2 kamerásról az a véleményem hogy sok értelme nincs a rémült fejét venni a soförnek mikor ütközik,bár néha azért vicces :D


Ha már két kamerás a cucc ,akkor a második kameralencse legyen teljesen különálló és a hátsó szélvédőre szerelhető egység.


A rengeteg gigabájtos kártya nem létszükséglet! Amikor akció van az néhány mp,akkor egy 1-3 perces szakaszt blokkol a kamera a kártyán automatikusan a g sensorok alapján, avagy kézi beavatkozásra,és erre egy 8 gigás kártya is bőven elég.Hacsak nem cél több órás útifilm készítése,nem kell 32 gigás sd bele.

2016. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as linkekre: Talán a legelső a legolcsóbb éri meg legjobban,bár az infra ledkupacot itt sem érdemes aktiválni.

A 2. gyanúsan hajaz a filléres vga interpolációs cuccokra amivel teli volt minden szórva.Szóval valószínűleg ez nem hd felbontású csak szoftveres nagyítást tud.

A 3. jó oké,de ha nincs szükség tolatókamerára akkor felesleges a felár.

A 4. praktikusnak tűnik de nehezen beállítható az iránya mivel csak a tükörre rakható fel.

2016. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es nagyon jókat ír, s lám, ezt is lenyomjátok. Miért?

Azt hozzáteszem, hogy a kérdezett árkategóriában nincsenek tudomásom szerint olyanok, amelyekben érzékelő szenzorok vannak.

Nem mondom, hogy olyan kell, amelyben manipulálhatatlan rögzítés van, GSP adatokkal, de 20 ezer alatt csak kacat van.

Nem gond, ha esetleg történés pillanatában működik is, felvételre is kerül az esemény, de ezek nagyon gyorsan elromlanak. Pl. nem indul el a felvétel automatikusan az indítózáskor. Vagy leáll menet közben, csak úgy.

2016. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Még megfontolom, hogy mi is legyen :)

2016. okt. 31. 22:27
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen én is attól tartok, hogy gyorsan elromolhat, de diákmunkából ennyit engedhetek meg, főleg hogy vagyunk páran a családban xD

Csak hát egy igazán hasznos ajándékot szeretnék adni.

2016. okt. 31. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!