Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006 Mazda6 dizel autómon a...

2006 Mazda6 dizel autómon a nyári kerekeket (otthon) télire cseréltem, egy picit megdrótkeféztem a féknyergeket, és utána pár km után kivillant egyszerre a menetstabilizátor és a check engine lámpa egyszerre a műszerfalon. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 06:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Remélem nem vezetsz autót, h ilyen butaságokat írkodsz itt! Ne szólj, h nem értesz a dolgokhoz!
2016. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Mintha ti olyan marha okosak lennétek a netes tudományotokkal.
2016. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Tomcatters ***** válasza:
Ahhhh .... feladom XD :D
2016. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Tomcatters ***** válasza:
Ez nem netes tudomany :D Te masik okos :D
2016. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Már egyszer mondtad, h feladod! Feleslegesen próbálsz itt a butaságról meggyőzni! :)


Off:


Ez nem netes tudomány Te másik okos :)

2016. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne bízzunk az ABS meg hasonlókba 5 éve törtem össze az autómat télen. Mire kigyulladt az ABS jelző lámpa, már az árokba voltam sajnos ,mert megcsúsztam ennyit az ABS ESP ről sajnos
2016. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Ne keverd az ABS- t az ESP- vel!

Egyébként is, h érzéssel neki állsz motorfékkel fékezni az autót, vissza 1- esig, akkor most nem az árokba állsz meg.... Hanem mellette az erdőben, v a focipályán.

2016. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Nem keverem a kettőt egyébként ABS és ESP is volt az autóban ,"működtek" is

2009 -es ford mondeo (volt)

2016. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Tomcatters ***** válasza:
Egy szoval nem irtam,hogy vegig vissza kell kapcsolgatni ,, az ugyan olyan veszelyes szinte (Mint mondtam .. megfelelo sebesseg , kovetesitavolsag , fokozat a lenyeg !!!!
2016. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Most visszaolvastam az egészet , Motorfékkel tényleg nem csúszik meg az autó, pont úgy történt a balesetem,ahogy lejjebb irta valaki , beletapostam a fékbe megcsúsztam nembirtam irányítani és be az árokba
2016. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!