Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kínai EBD2 tuning-hülyeség,...

Kínai EBD2 tuning-hülyeség, majd komoly hiba a mutatókban? Mi a helyzet ilyenkor?

Figyelt kérdés

Hali!

Sajnos AliExpress-ről rendeltem egy ilyen bedugós teljesítménynövelő boxot. Pont azért mertem megrendelni, mert 4.9*-ot kapott. És eddig amit rendeltem jópár terméket már (kb.200), az mind tökéletesen működött, ahogyan azt ígérték!

Na de ezzel történt egy kis baleset!


A mutatók (KM/H, RPM, Vízhőfok, Üzemanyagszintmutató...) szóval amit nekem pont látnom kéne menet közben, az mind a nullán áll :(

annyi, hogy az üzemanyag mutatója 0 és 4 liter között gyújtás kapcsolása után megállás nélkül ugrál, még menet közben is. A többi mind halott.

Utána olvastam, valaki ugyan így járt a fiatjával, ugyan ez a jelenség és gagyi tuningbox.


Mit lehet ilyenkor tenni? Kinek van már ilyen tapasztalata?

Tudom, úgy kellett nekem meg minden, de ez van sajnos, tanultam belőle :D

Egyébként egy W210-es 1996-os autómata 3literes Mercedesem van


Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

További szép napot és kellemes ünnepeket :)



2016. dec. 23. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kiszeded azt a mocskot, akkor is osszevissza jarnak a muszereid? Ha igen, jo esellyel megsutottel valamit, es eleg draga lesz a javitasa...
2016. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdésed?Mert cuki kis regényt írtál,de nem sok derül ki belőle.

Most neked az a problémád hogy átvertek,és az a kérdésed hogy miért nem működik,vagy pedig már rég kivágtad a kukába,de az autó még mindig szar?


Mert ha a második,akkor először lehet probálkozni esetleg egy akku saru levétellel,de lehet jól összebarmolta az ECU-t ez a csoda kütyü.

Ha nem segít,akkor meg keress fel egy olyat,aki ért az ECU-khoz,azon belül is a Mercikhez.


Mi ez a kütyü pontosan?Valami link róla?


Egyébként 96-os autónál felejtősek ezek a filléres OBD kütyük,attól mert a csatlakozó ott van,attól még kommunikálni nem fog vele.

Ezeket egyébként el kell felejteni,mert vagy semmit nem ér,vagy csak kárt tud okozni.

2016. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Húzd ki a konnektorból azt a vackot és reklamálj a kicsi kínainak kártérítési igénnyel!
2016. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!