Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora fizetés mellett...

Mekkora fizetés mellett szabad felvenni hitelt autóra?

Figyelt kérdés
Egy újabb Audi A4-es álmaim autója, de soha nem lesznek félrerakott millióim, ezért csak hitelből tudom megvalósítani ezt az álmomat.
2017. jan. 20. 00:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amit bőven elbírsz annyit érdemes hitelre fizetni. De ekkor mindenképpen olyan autót kell venned ami biztos hogy nem fog elromlani.

Nem vagyok én se hitel párti. A 2000-es évek elején-közepén pályakezdőként kaptam hivatalosan vagy 70-80e nettót és mellé feketén ugyanennyit vagy többet kerestem maszekban. Volt összesen 160e+ pénzem havonta de már a 80e nettó hivatalosra megkaptam a hitelt. A hitelfelvevő csaj csodálkozott is hogy hülye lehetek mert a 70-80 ezer hivatalos fizetésemre veszek fel 40e hitelt devizában. De igazából a fekete pénzből fizettem a hitelt 3 évig. A végén már kb 50-58 ezret fizettem mert romlott a forint. Még a válság előtt letudtam a hitelemet és már nem érintettek a nagyon elszálló devizák. A másik szerencsém az volt hogy nem kellett sokat költeni az autóra. Mondjuk én az autót munkára használtam és azzal jártam ki cégekhez. Azt kell nézni hogy mennyire éri meg. Ha az autó csak magáncélokra van akkor nem biztos hogy megéri kockáztatni. Az álmok fontosak de vigyázni kell nehogy más álmok rovására menjen vagy később megbánd.

2017. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!