Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-el mennyire lehet...

Simson S51-el mennyire lehet jól közlekedni Budapesten?

Figyelt kérdés
index duda stb tartozékkal.
2017. jan. 24. 14:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Tökéletesen. Ha megbízhatóan működik. De ugye simsonnál már olyan nincs :I
2017. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nagyfokú bátorság kell hozzá, meg egy jól karbantartott motor. Nyomják páran Simsonnal a legnagyobb dzsungelben is.
2017. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólókhoz. Én évekig közlekedtem nap-mint nap keresztül a városon(Budafok-Újpalota oda-vissza)


mik a feltételek? jól karbantartott moci(főleg a fék), a kresz jó ismerete, ennek birtokában folyamatos nyélgáz, és bátorság. Csak két idegenhibás balesetem volt, akik elémjöttek, ahol nem lett volna szabad. taxik voltak.


szóval jól lehet közlekedni, arra ügyelj, hogy jól látható legyél...mellény, és jó lámpa...


asszem sosem dudáltam.


nyélgázra fel!

2017. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

Nemkell foglalkozni a sok kis gyökérrel akik fél év állás után előszedik,majd jönnek ajvékolni hogy nem indul be.

Ilyenkor jön a csavarhúzó,majd minden csavart eltekerget rajta amit talál,hátha jólesz alapon.

Simson titka a napi használat. A világból kimegy,egyszerű mint egy faék.

Még ha el is dugul a karbi néha,ráhúzott szívatóval akkoris hazahoz.

Amit kasosz már írt,a fékkulcsot kell bezsírozni néha,mert szeret ragadni.

2017. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egy normális robogóval többet érsz városba, mig a simsonon a váltóval bohóckodsz, addig a robogó már régen elérte a kellő sebességet. Plusz tárcsafékes, és nem a takony dobfék van rajta.
2017. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Igenám,csak azt felejted el hogy ezek a robogóknak nevezett fűkaszák akkor érnek valamit ha minimum 125 köbcentisek...ellenkező esetben csak visít mint a disznó,48 a vége,cserébe megissza a 3-4 litert,valamint egy izmosabb kátyú kitépi a kezeidből a kormányt.

Aki nem retardált a váltáshoz,az motort vesz nempedig robogót!

2017. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Látom értesz a dologhoz. Egy normális robogó nem 40-50-el megy, hanem jóval felette. Kereket nem tépi ki alóla a kátyu, ha nem vagy vak. Aki meg robogózik városba, az tudja, hogy egy Aprilia SR50-el simán ráversz a forgalomra. Persze van az a fajta is, aki csak a simsont látja, hogy az mindenre jó, közbe meg 30 éve elavult az egész. Aki szeret motorozni, az motort vesz, nem simsont, aki meg városba akar rohangálni, az pedig robogót, a gyepes kispénzű proli meg marad a simsonnál, mert mást csak látásból ismer, irigységből meg lejárja.
2017. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nem tudom mennyire vagy otthon a Simson témában, de ezek a motorok nem azoknak valok akinek nincs pénzük jobbra. Egy megbízható Simson ára 150 000 Ft -nál kezdődik, es ezek kivisznek a világból is! Szerintem simán lehet pesten közlekedni vele, egyetlen hátrány a dugóban a léghűtés. Az én Simsonom, 30 éves ugyan, de az összes robogót és Swiftet alázza.

2017. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Látom a fanatikus pizzafutárt nemlehet meggyőzni XD
2017. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én is Simson párti vagyok, motor kinézete van, úgy is viselkedik, az alkatrész pedig olcsó még német alkatrész esetén is, és a fenntartás is, nem rohad le róla a műanyag , meg a váltó megléte miatt is jobb
2017. jan. 28. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!