Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Enduro motort vennék, mit...

Enduro motort vennék, mit érdemes és mennyiért?

Figyelt kérdés
Kezdő motornak kellene, annyi velem a probléma hogy 190 centi vagyok, és 120 kiló, mivel kezdő motor, ugye 125 körül lenne a legjobb, de nem szeretném hogy hegymenetben lefüstöljön alattam, de viszont azt se hogy egy 600-as az első kanyarban földhöz verjen. 200E forint környékén gondolkozok rajta, olyat szeretnék ami alattam is megy, viszonylag nincs vele sok baj. Tudnátok valamit ajánlani?

#cross #Enduro #mit éri meg
2017. febr. 23. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
200ért maximum papír nélküli 125öst kapsz.
2017. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy Yamaha DT125
2017. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen papír nélkülire gondoltam, és terepre, oda meg javarészt nem kérdezik hogy van-e rá bármid is, plusz jobb azért földre esni mint betonra :D
2017. febr. 23. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég súlyos vagy. Én az Aprilia Pegaso-t javaslom, egyrészt magas felépítésű motor, másrészt a blokkja nagyon erős, még alattad is, harmadrészt meg a váz-futómű kombó is elbírja a plusz súlyt. Nekem is volt, mentünk vele hegyekbe, hátul oldalt fent volt 2 marmon kanna benzin, mert nem sűrven volt arra felé benzinkút, és 2t lévén falta a benzint, főleg hegymenetbe, de vittem is vele a sort. Ugyan itt már a DT-k ciholtak keményen. Akkoriban olyan 85 kg voltam, volt a motoron vagy 15 kg csomag, meg a 2 kanna benzin ami megvolt vagy 38 kg, szóval a 140 kg-t simán vitte a 40 lóerős Aprilia, és én diktáltam a tempót elől.
2017. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!