Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autóversenyző mennyivel...

Egy autóversenyző mennyivel tud jobban vezetni mint egy rutinos/átlagos sofőr?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy össze sem lehet hasonlítani a kettőt annyira "fényévekkel" jobb egy pilóta autókezelési szempontból vagy nincs akkora hatalmas különbség?

2017. márc. 14. 13:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:

#49-es, szerintem egy motoros rendőr, instruktor könnyen lehet bárki, aki motorozik sok éve, nem kell hozzá különösebb tehetség. Viszont lehet egy moto gp versenyző olyasmiket is tud a tehetsége révén, amire egy motoros rendőr nem lenne képes. Rossirol mondták, hogy meghazudtolta gyakran a fizika törvényeit.

Aztán lehet ugyanez van az autóversenyzők esetében is, nemde?

2022. szept. 3. 21:30
 52/64 anonim ***** válasza:
100%

#51: a motoros rendőr mellett bármelyik motorversenyző elbújhat.

Más kategória.

Lehet hogy a versenyző pályán gyorsabb valamivel, de forgalomban, közúton a motorosrendőr az ász. Gondolok nem láttad még mire képesek...

Nem, rohadtul nem lehet bárki motoros rendőr, elég komoly tehetség kell hozzá

2022. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy #52-es mondja. 1000-es nagyvasakkal olyan dolgokat csinálnak, amit ha nem látok saját szememmel, azt mondtam volna hogy fizikai képtelenség. Autóval is hasonlóan van, az egy dolog, hogy versenypályán mit csinál az ember, nyilván ismerni kell hozzá a járművet, de egy kaszkadőr vagy szakmabeli valószínűleg sokkal technikásabb.

Egy szimpla autóversenyző valószínűleg még parkolni sem fog annyira reflexből, mint személyautóval egy olyan ember, akinek mondjuk van C kategóriás jogosítványa. Nagyon sok fokozata-aspektusa van ennek a témának, egy jó versenyző ennek csak egy oldala.

2022. szept. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül forma autós pályaversenyzőre gondoltam, hanem WRC, rali pilótára.

Azt azért megnézném, hogy egy Solbergnek, Ogiernek, Loebnek stb. mikor okozna gondot beparkolni egy autóval szépen nyugodtan valahova, amit egy mezei kamionsofőr, (aki ismétlem bárki lehet) még jobban is csinálna.


#52-es, egyetértek abban, hogy van egy néhány nagyon tehetséges motoros rendőr, de az arányt olyan 15-ből 1-re saccolom. Biztosan hallottatok már Dodorról, aki épp ezt ecsetelte egy vlogjában, hogy ő, aki bár profi motoros, de nem egy többszörös bajnok, Moto kategóriás versenyző, mégis olyan balf*sz motoros rendőröket látott, hogy két kanyar után lehagyta volna őket.

2022. szept. 4. 08:36
 55/64 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk ha már konkrét példákkal dobálózunk, szerintem Dodor elbújhat bárki mögött, aki a Safety-nél dolgozik, még ha csak 1-2 éve is van ott, ők pedig mentősöket is képeznek.
2022. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 NTBS ***** válasza:
Nem egy a szőr a selyemmel. Nem lehet összehasonlítani.
2022. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Teljesen másfajta tudást kíván 2-300 km/h-val száguldozni és a lehető legnagyobb sebességgel venni a kanyarokat, mint például a városi csúcsforgalomban forgolódni egy kamionnal vagy busszal.
2023. máj. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

57es

Így van, de egy F1es pilótának a városi araszolás sem jelentene gondot, busszal sem, ebben biztos vagyok.

2023. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

#58: ez nem így van, a városi buszvezetesnek, és a F1-nek max annyi köze van egymáshoz, hogy a járműnek 4 kereke van.

Ennyi erővel ültesd fel egy toronydaruba :)

2023. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

59es

Egy busz vezetését bármelyik ügyesebb sofőr hamar eltudja sajátítani, mert bizony az is ugyanolyan jármü, mint egy sportautó, csak hosszú és széles. Egy F1 pilóta millió dologra képes figyelni egyszerre, ne gondold, hogy egy busz gond lenne bàrmelyiknek is.

2023. máj. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!