Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért panaszkodnak az emberek,...

Miért panaszkodnak az emberek, hogy ilyen drága az üzemanyag?

Figyelt kérdés
Törökországban pl. 500 ft/l, ott sem hiszem, hogy olyan jól élnének!
2010. máj. 11. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
Nem kell Töröko.-ba meg nem tudom hova menni példáért, itt van az összes szomszédos ország ahol már olcsóbb az üzemanyag... ők vajon honnan veszik ilyen olcsón?:O vagy nem 50% feletti az adótartalma? létezik ilyen ország?:O egyébként meg ebben az országban mindig is a legnagyobb fejős tehenek az autósok maradnak, mert akinek autója van az gazdag és fizessen (gondolják az okosok). más kérdés, hogy aki nem akar ugyanannyiért utazni hosszabb távon a szakadt, büdös, pontatlan busszal/vonattal, az kénytelen autóba ülni. egyébként az a baj nálunk, hogy ami nem Pest az falu. átmenet nincs. Debrecen? Nyíregyháza? Pécs? más nagyváros? olyan nincs...
2010. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

Talán ott jobb a közlekedési eszközök kihasználtsága,

nálunk sokan nem ülik tele, és ez is gond.

A máv meg a buszos cégek drágák és nem jó menetrend szerint járnak alig van a foglalás időpontja csoportossága. na és igen miért nem lehetne a tömegközlekedési eszközök jobb kihasználtságát, energiatakarékosságát elérni...?

2010. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

[link]


ez is a témához kapcsolódik...

2010. máj. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

Sajnos sok mindenen lehetne vagyis inkäbb kellene vältoztatni az orszägban. En nem szeretek politizälni, a politikärol beszelgetni,vitatkozni, mert nem lätom ertelmet mivel nem en es nem is a masik szemely fogja eldönteni,hogy most igenis emelnek valamit vagy csökkentenek.Sajnos a politika is csak egy bizonyos vitaforräs lehet sok ember szämära, meg jobarätok is es összevesznek ezen dolog miatt, miközben inkäbb össze kellene tartaniuk az embereknek es vita helyett uljenek be 2-en egy autoba es maris olcsobb. Amint emlitettem elöbbiekben is mi nemnagyon tehetunk az orszäg termeszeti ill. teruleti adottsägairol (reszben), viszont gondolom az Unios penzeket es az összes felvett hitelt vissza kell fizetni az orszägnak. Reszemröl itt le is zärnäm a politikai reszt,en meg ezmiatt soha nem vesztem össze senkivel es nem is fogok.

Udv: 17:33 (azthiszem)

Peter

2010. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
Kivétel nélkük kuss és pofa be mindenkinek, BUNKÓK!
2010. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
11.15! Kire és miért haragszol?
2010. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
szerintem az a baja, hogy az előző bunkó beszólásával senki sem foglalkozott... szerintem tegyünk rá, hátha jobban kiakadXD
2010. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
Csak az igazat mondtam! D
2010. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
51%

Látszik mennyi sz*rházi pesti van ezen az oldalon. Tisztelet a kivételnek. Ti pestiek azt hiszitek, hogy mindenhol 7-8 percenként árnak a buszok, mint a BKV-nál. A BKV jegy se drága?! Arról miért nem dumáltok?! Ja, hogy mert az pest?! Tovább kellene látni az orrotoknál. Nem drága a benzin persze, igazatok van, tényleg nem drága. A FIZETÉSEK ALACSONYAK. Egy pesti kb másfél-kétszer annyit keres, mint egy vidéki. Ezt elfelejtitek. Vidéken nem jár ám a busz 5 percenként, legjobb esetben csak félóránként, és az csak a nagyobb városokban van így. Kis 15 éves apuci kedvencei meg ne írkálják, hogy nem létkérdés autóba ülni. Ha majd nektek lenne egy beteg gyereketek egy kis faluban, kórház, meg orvos 20 kilóméterre, járkáljatok csak ti is "tömegközlekedéssel". Csókoltatom az összes sz*rházi nemdrágaabenzin hülyét.

Lehet lepontozni.

2010. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Ez az egész hűlyeség, mert h nem drága a benzin meg h Pesten is 40 percet kell űlni a buszon. Falun élek a város 45 km-re van reggel felkelek 5-kor 6-kor megy a buszom 1:20 perc az út, a busz teli van űlőhely alig, és miután meg érkeztem még egy fél órát buszoznom kell a helyijáraton napi 2 szer nekem is. És igenis KELL az autó igaz valamilyen szinten kényelem is de nem fogok azért be menni 3 órával előbb h valamit lerendezek ami kb 10-20 perc és utána még várjak 2 órát buszra mikor kocsival fél óra alat ben vagyok.
2010. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!