Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért panaszkodnak az emberek,...

Miért panaszkodnak az emberek, hogy ilyen drága az üzemanyag?

Figyelt kérdés
Törökországban pl. 500 ft/l, ott sem hiszem, hogy olyan jól élnének!
2010. máj. 11. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
Tegnap 20.46! Én felpontoztalak. :)
2010. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
0%

De bírom azeket a gesztusokat, " én felpontoztalak", inkább felkéne pofozni, akik ilyen gagyi dumával jönnek elő!

Itt osszátok egymásnak az észt, ezzel semmit sem tudtok változtatni és elérni.

A dumátok süket fülekre lel!

2010. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az, hogy felpontozok valakit, nyilván azt jelenti, hogy egyetértek vele. Persze, jó, hogy itt vagy te, aki majd megmondja, mit csináljunk. XD
2010. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
De elérzékenyültem te kis Utolsó! D
2010. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
Jaj, te kis 44%-os, nagy észre vall, hogy nem drága az üzemanyag, ugye?! Lehet maradni sznobnak, mikor ott a metró, ott a hév, villamos, és az 5-7 percenként közlekedő buszok. Nyugodtan le lehet menni vidékre, egy kisebb faluba, és tömegközlekedéssel két hétig intézni ügyeket. Pl: okmányiroda, ahol kétszer hazaküldenek mindig másik papírokért, majd juss el a törött kezeddel egy kórházba, valamint minden nap iskolába egy városba, vagy munkába. Egyből kisebb lesz a szád.
2010. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

Utolsó: te valamit nagyon nem értesz. Pl ha beteg vagy akkor nehogy azt hidd hogy akár pesten is busszal fogsz menni, ha csak nem muszáj. Itt az átlag hétköznapok összehasonlításáról van szó, nem az okmányok intézéséről, ami mondjuk évente néhányszor fordul elő.


Mellesleg vicces, hogy te pont törött kézzel akarsz vezetni.

2010. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
70%: Lebénult bal kézzel is vezettem. Úgyhogy nem annyira érdekes.
2010. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:17

Nagy tévedésben vagy, hogy én gyalog járok!

Kocsival megyek még a budira is! Az emberek mindig siránkoztak akkor is mikor a benzin 200 Ft volt, most is sírnak.

Én azt mondom le sem sz@rom a benzin drágulást, úgy sem lehet tenni ellene semmit. Kit érdekel!!!

No most lehet szögelni!D

2010. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

"70%: Lebénult bal kézzel is vezettem. Úgyhogy nem annyira érdekes."


Szégyen bazki. És te erre büszke vagy és beírod ide. GRATULÁLOK, k*rva ügyes vagy, remélem senki sem sérült meg.

2010. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
de megsérült... Hagyjuk egymást... Akkor szerinted mondjuk egy félkezű embernek sem lehetne jogosítvnya, valamint az egy szemére vak emberek sem lehet vezetni... szánalmas vagy. Jogosítványod egyáltalán van?
2010. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!