Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategória szükséges C...

B kategória szükséges C kategóriához?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 22:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, igazából az lenne a logikus, ha a C-t megcsinálod, automatikusan járna hozzá a B is.

Ahogy a motornál is, ha megcsinálod az A korlátlant, megkapod az összes kisebb A kategóriát.

2017. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Azért legyen már egy kis realitásérzéked! Mire gondoltál? Hogy biciklivel meg busszal jársz be a telephelyre melózni? Meg onnan haza? Vagy úgy egyáltalán nem igényled hogy autóval járj annak ellenére hogy profi sofőr vagy?

Az alap hogy megcsináljuk az autós jogsit, főleg ha gkv. ambícióink is vannak.

2017. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ki akar telephelyre járni mikor magán fuvarozóként otthon tartanám a teherautót.


Könnyű dolga van a törvényhozóknak, a mai emberek mindent benyelnek. :)))

2017. ápr. 5. 09:14
 14/19 anonim ***** válasza:

Veled van a baj kérdező.

A C kategóriánál már nem veszik a közlekedés alapszabályait, mint a B-nél. Tehát hogy rendesen ismerd a KRESZT, szükség van a B-re, a C pedig jobban felkészít műszakilag, illetve a teherautóval kapcsolatos dolgokra.

2017. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen. De ha ném kéne hozzá B akkor ott is vehetnék a kreszt. Első lépésként.
2017. ápr. 5. 13:59
 16/19 A kérdező kommentje:

Az milyen, hogy semmi vezetés tapasztalat nélkül egyből lehet személykocsiból vizsgázni?

Persze mert a kreszt megtanitják, rutinpályán megfeleltél, forgalomban szintén.

Na ugyanez lehetne C kategóriánál is.

Attól hogy mentél pár km-t egy oktató suzukival még nem fog jobban menni utánna egy teherautó vezetése.

2017. ápr. 5. 14:03
 17/19 anonim ***** válasza:

Jó, elismerem, nem olyan rossz a gondolatmeneted, de kicsit alakítani kellene rajta.

Úgy lenne korrekt a dolog, hogy ha valaki eldönti 21 évesen, hogy megcsinálja a C kategóriát, akkor automatikusan megkapja a B-t is. Jelenleg is lehetséges ez, de 4x kell vizsgázz B-ből, majd megint nem tudom hányszor C-ből, miután sikerült a B, és több mint 100 órát le kell vezess így. Össze lehetne vonni valahogy az ilyenek számára a B és a C kategória tananyagát, aztán kamionnal levezetsz annyi órát, amennyit. Aztán ebből vizsgázni.

2017. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én a mai világban nem szivesen közlekednék személyautóval, ennyi agyatlan közt. Ami a mai világban megy az utakon.

Azért is nem értem miért erőltetnék rám a B kategóriát.

2.5 Tonna saját tömeg alatti járművel nem mennék az utakra.

2017. ápr. 5. 14:44
 19/19 A kérdező kommentje:

Tudom ez a szabályzat nem fog megváltozni miattam.


Csak nekem ez a véleményem róla, ami lehet nem is lenne olyan hülyeség.

2017. ápr. 5. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!