Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális ha az oktatóm...

Az normális ha az oktatóm heti 2x visz 1 órákra?

Figyelt kérdés
Azt mondja mindig,hogy teli vagyunk nek tud sehogy be rakni,de akkor miért látom mindig vásárolgatni meg mindenfele tanulótábla levéve. Normális oktató amúgy nagyon,de még most nyáron le akarom rakni a jogsit és ,így nemigazán lesz meg most a kilométert is fel emelték biztos plusz órákat kell majd vennem.

2017. máj. 13. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatók nem napi 24 orában dolgoznak, a heti két alkalom teljesen korrekt, ha két órákat vezetnél az már tökéletes lenne.
2017. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen persze,úgy más lenne,ha 2 órákat visz de sokszor heti 1x 1 órára hónapokig fogok vezetni? És akkor haza vezetek és azt látom,hogy egyből megy vásárolgat reggel 11 órakkor és nem egy alkalommal láttam már nem ezért van neki fizetve,hogy így fél vállról vegyen mindent. Ti hányszor mentetek egy héten meg hány órát?? (Ilyet igazából nem is igazán hallottam,hogy 1 órára visz csak el)
2017. máj. 13. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd ennyi fér bele neki, vagy ha nem tetszik, válts oktatót, vagy autós iskolát.
2017. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, elárulom, hogy én 3 órákat vezettem, amikor vezettem.

Csakhogy nekem meg többhetes megszakitások voltak... a rendszeres heti gyakorlás teljesen korrekt.

2017. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne panaszkodj kérlek.Az enyém heti egyszer vitt 1 órára,néha persze előfordult hogy több órára vagy több alkalomszor vitt el egy héten de az átlag heti 1 óra volt.Azt hittem sose vezetem le a kötelező óraszámot...


Te ehhez képest szerencsés vagy.Jóval hamarabb vizsgázhatsz mint én annak idején.Örülj ennyinek is

2017. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

az oktatóm a család ismerőse, és még így "protekcióval" is csak heti 2x1 fér bele az oktatónak..


mondjuk legalább jó oktató, igaz én nem először látok autót :D

2017. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, vagyis inkább úgy mondanám, hogy nem kirívó eset. Én heti 2×2 órát vezetek, de van, hogy csak heti 1×2 órát. Tele vannak az oktatók is. Én 3,5 hónapja vezetek és a 38. órámnál tartok. Nemsokára vizsgázok. Lehet oktatót váltani meg autósiskolát,de szerintem ne válts ha jó oktatód van, mert vannak katasztrófálisak is.

Mikor kezdted el? Biztos vagy benne, hogy nem tudod letenni nyár végéig?

2017. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez Budapesten van? Ott teljesen korrekt.

Ahhoz meg hogy mikor megy vásárolgatni, semmi közöd.


Megyeszékhelyen én majdnem mindennap vezettem, 1 vagy két órát. 4 hónap alatt lett meg a jogsi kb.

2017. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vezetes elso felenel heti 2x2 ora volt,aztan a kozepetol mar 2x1 ora.

Atlagosan normal viszonyok kozt minimum 2,5honap alatt jo ha megvan.

2017. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!