Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másfél millió forintom van...

Másfél millió forintom van autóra az elvárás hogy 2013 utáni legyen?

Figyelt kérdés

A szüleimtől kaptam másfél milliót autóra (ezen felül még van átirás biztositás stb stb ) na de én elmentem egy nagy autókeresési túrára egy autószerelővel . Egyetlenegy autót találtunk ami jó volt egy 1.6 benzines 2007-es ghia felszereltségű ford focus . Felhívtam szüleimet hogy woho végre megvan és vihetem és ekkor mondta hogy felejtsem e z túl öreg .. mindenképpen 2012 utánit nézzek mert a többi szar és ennyiért már majdhogynem új autót lehet kapni . hát nagyon el vannak tájolva .. De nem tudok vele mit kezdeni ez az ő pénzük . És van bármi tippetek hogy mit keressek enyiért ? Mindenképpen benzines kellene mert sokat használnám városba és rövidtávoznék is vele biztosan nem egyszer néha lekell ugranom debrecenbe olyan havi 1x mennék vele külvárosba is szóval valami 1.4-es vagy 1.6-os benzinest keresek. Illetve Édesanyám azt mondta hogy Volswagen, Opel vagy Skoda játszik csak illetve 5 ajtós . Na én nézelődtem hahun..


[link] ezt találtam de 250 ezer kilométer egy 6 éves autóban szerintem az rengeteg.


vagy esetleg még ez : [link] ?



[link] vagy ez csak erről a cégről sok rosszat hallani



2017. máj. 28. 06:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#7: igen garis volt a vezérléscsere, több okból:

- rendellenes szíj vagy görgőhang miatt vittem vissza a kocsit

- megállapították, hogy minimálisan de ereszt a vízpumpa

- a pumpa ezen csereidő előtti hibája ismert volt a szervízben, tucatjával cserélték a gyári garanciás autókon is

2017. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

# 11, igen, akkor ez a második eset, amit írtam, hogy ha valami problémával viszed vissza. De ilyen esetben a szervizek is vállalnak fél-egy év garanciát. Legalábbis a jobb helyeken, ha nem a garázssoron cserélik számla nélkül. A számla alján külön oda is szokták írni.

Szerencsére nekem sok gondom a vezérlésekkel még nem volt.

2017. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2007-es évjaratban mi öreg? Nemrég volt!
2017. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Melyik autópiacra kellene menned?
2017. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hát Édesanyám kezd rájönni hogy idősebb autót kapunk ezért csak és az egyik ismerőstől vesz nekem egy VW jettat 2010-es 1.9-es PDTI motorral . városba rövidtávokon fogom használni amivel nagyon gyorsan tönkre fogom vágni de nem tudok mit kezdeni én szóltam neki
2017. máj. 29. 05:44
 16/17 anonim ***** válasza:

Az 1.9pd még bírja is normális tulajjal a városozást, de a 2010-es évjárat és a PD motor közül valami nem stimmel.

2010 az már euro 5 és PD max csak euro4-es motor volt, abban a jettaban 1.6cr lehet jobb esetben ami pénztemető ennyi pénzért.

2017. máj. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16: 2010-ben volt modelválltás, így lehet, hogy 2010-es forgalomba helyezésű, de 2009-es PD a motor.


Egyébként mi a tapasztalatod velük? Apámnak BXE van Jettában, nekem CAYC Octaviában. Utóbbi miért lenne pénztemető, előbbi miért bírja jobban a városozást?

2017. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!