Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósként lehúzódsz ha látod...

Autósként lehúzódsz ha látod mögötted a motorost?

Figyelt kérdés
Van aki elenged, de olyanok is akadnak akik direkt tötymörögnek, volt hogy egy keréken előztem meg :)
2017. jún. 6. 14:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már messziről észre szoktam venni a motorosokat és jobbrahúzódással segítek nekik.
2017. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%
Motorosként lehúzódom,de vannak autósok akik azt élvezik,hogy előzéskor rágyorsít vagy megvárja még befejezed az előzést és bármennyivel mész végig a hátad mögött megy 1 méterre.
2017. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Miért kéne lehúzódnom? 2 gyerek van állandóan velem, ha autózok. Mindenhol annyival megyek, amennyi a megengedett. Ja, hogy te motorral vagy? Kit érdekel? Siess úgy, hogy megelőzöl, ahol tudsz. Nem fogok lemenni az útról, mert jön egy motoros.
2017. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Azért lassítani szoktam, ha látom, hogy előz egy mocis. Utolsó voltam.
2017. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá lehetőségem, és észreveszem, akkor igen (mögöttem is ül gyerek).
2017. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%
Miért kéne lehúzódnom? persze néha megteszem, főleg, ha dugó van és ő elfér. De ha 130-al megyek az autópályán, mint mindenki más, akkor minek lehúzódni. A motoros is álljon be két autó közé és akkor megadom neki a tisztességes követési távolságot. persze, néha félelemből hagyom, had menjen a motoros, ha nagyon életveszélyesnek tűnik a kacsázása, de alapvetően nem gondolom motoros jognak a sebességhatárnál gyorsabb közlekedést.
2017. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Mivel én is szoktam motorozni de autóval gyakrabban járok így tiszteletben tartom a motoros "kollégákat" és ha úgy látom hogy indokolt picit arrébb húzódok hogy kényelmesen elférjenek mellettem.
2017. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
Lehúzódom ha van rá mód, csak ne várja el a motoros mint valami kőbe vésett jussot, égből hullott isteni ítéletet, ha lehet lehúzódom, ha nem lehet majd vár.
2017. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
Miért kéne lehúzódni? A motorosok se szoktak átengedni pl a zebrán.
2017. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
39%
Van amikor le szoktam húzódni....pedig nagyon sok motoros nem érdemli meg!
2017. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!