Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem segíteni? 5...

Tudnátok nekem segíteni? 5 "sportos" autó közül nem tudok választani. Többi lent!

Figyelt kérdés

1. Audi TT 2.0TFSI 200Le (2007)

2. BMW Z4 2.5 177Le (2007)

3. Porsche Boxster 2.7 (2002)

4. Mercedes-Benz SLK 200 163Le (2007)

5. Nissan 350Z 3.5 280Le (2005)


Melyiket válasszam és miért? Minél több választ kapok annál könnyebben tudok dönteni. Saját tapasztalatokat szívesen meghallgatok jöhet hideg meleg! Valaszaitokat előre is nagyon köszönöm!!



2017. okt. 17. 10:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Bár nem értem... Feltettem egy normális kérdést és mindebre jött válasz csak arra nem.
2017. okt. 17. 12:32
 12/26 anonim válasza:
En a nissan-t választanám elég ritka szerintem 2 x ha láttam eddig de akkor is le esett az állam jó kis auto az
2017. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 crudy ***** válasza:
Ezekbol tulajdonkeppen egyik motor se rossz de megis a tt-t tennem utoljara. Aztan a 2.5os bmw-t ebbol volt harom lieter is ha jol emlekszem es az jobb is volt. Az slk nem igazan egy sport auto. Az lenne hat hengerrel egymas mogott de egy ketszazas annyira nem nagy durranas. Porschehez nem ertek de ritkan olvasok rosszat a muszaki hatterrol. A nissan jo konstrukcio, eltalalt hajtas egy kifejezetten jo a felfuggesztese. En azt valasztanam.
2017. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Csak kötekedni tudtok...

Én a TT-t ajánlom. A Porsche kicsit túl sok, túl kemény futómű, túl sportos mindene. A TT az még pont jó, viszont a 200 ló abban a kasztniban már mindenre jó. BMW Z4 csúnya szerintem, és nem is tartom jó autónak. Az SLK-ról szintén nem hallottam jókat, a Nissant nem ismerem, de én kerülném.

2017. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A főnönömnek van egy eladó 350Z-je, ha érdekel
2017. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szórád József, a Porsche Hungária egykori vezére egy riportban kifejtette, hogy sportautót venni emocionális döntés, jóval kevésbé számítanak az észérvek, mint egy praktikus családi autó kiválasztásánál.


Tehát azt kell megvenni, amelyik tetszik. Akár a külleme, akár a legendássága okán, vagy pl vezetési próbakör után.


Erre kívülről pont a sok sok szubjektivitás miatt nem lehet tanácsot adni.


A sportkocsit érezni kell, a kiválasztásban erősen az számít, hogy melyik dobogtatja meg a szívedet.


Nem akarok a zsebedben turkálni, nem tudom mit engedhetsz meg, a világ egyik legértékesebb és legértéktartóbb autómárkája a Porsche.


Persze ebben van szubjetktív dolog részemről is, mert nekem 4 is volt egymás után a nemes stuttgarti sportkocsiból. Nekem az volt a minden, inkább jártam egy régebbi 911 Carrerával, mint egy ugyanannyiért megvehető mondjuk fullos Passattal tettem volna.


De a sportkocsi a férfiember játékszere. Önkifejezése, stílus-motívuma pont úgy, mint a kedvenc bor vagy svájcióra márka. Ha ilyenben az ember egy névtelen fórumon akar tanácsot kérni, az olyan, mintha én is azt kérdezném valakiktől: 'emberek, melyik a legfinomabb whiskey?' - hát amelyik ízlik.


Kocsira visszatérve, a fenti listából a kis Porsche az, amelyik hosszabb távon is érték marad és a legnagyobb presztízse van. Középmotor, jó tömeg/lóerő arány, egy egykori családi manufaktúra terméke, amely egykoron legendásan csak sportautókkal foglalkozott.

2017. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A TT baromi szűk és kicsi. A porsche amit írtál túl öreg évjárat, slk túl gyenge egy tdi is kifújja az orrát, a z4-et csak a 3,5-s motorral szabad megvenni. Nissan meg ha egyedileg tetszik akkor jó választás (megbízhatóságban is), bár személy szerint csak GT-R semmi más ha nissanról van szó. De annyira más minden autó karaktere, csak tudod azt melyik tetszik és melyik nem…
2017. okt. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ilyen kategóriában én a Nissant választanám. Egyszerűen azért, mert az tetszik.
2017. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A Porsche Boxster és a BMW Z4 is nagyon szűk, szóval ez nem érv a TT ellen. Csak kicsi autókat sorolt fel a kérdező.
2017. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem Nissan vagy Audi. A TFSI motor ugyan kicsit szívás is lehet, de jó a forma és minőségre is jó az autó. Ha most is az van, tudod jól.

A Porsche egy kicsit drágábban tartható fenn, mint a többi, de értékét biztosan nem tartja jól, lenézett modell a Porschések közt. (azért én elfogadnám:))

2017. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!