Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem segíteni? 5...

Tudnátok nekem segíteni? 5 "sportos" autó közül nem tudok választani. Többi lent!

Figyelt kérdés

1. Audi TT 2.0TFSI 200Le (2007)

2. BMW Z4 2.5 177Le (2007)

3. Porsche Boxster 2.7 (2002)

4. Mercedes-Benz SLK 200 163Le (2007)

5. Nissan 350Z 3.5 280Le (2005)


Melyiket válasszam és miért? Minél több választ kapok annál könnyebben tudok dönteni. Saját tapasztalatokat szívesen meghallgatok jöhet hideg meleg! Valaszaitokat előre is nagyon köszönöm!!



2017. okt. 17. 10:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Z4. De akkor mar 3.0. Az slk tenyleg nem eros. Igaz az automata is eltekeri a 245os gumit szaraz uton. A boxer hagyjuk. A tt elol kapat v osszkerekes. A sportkocsi hatul kaparjon. Esetleg a 350z vagy 370z. De mindenkepp szivo es 6 henger legyen
2017. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 veterán vas ***** válasza:

A Nissant választanám.

Csak az a ronda "áláménijom" ajtókilincs ne lenne! ;)

2017. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mondok egy hatodikat...


Scirocco 2.0 TFSI


Nekem ez van, imádom:)

2017. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem a 350z az első, a második a TT.

Amúgy a 350z nagyon megbízható autó, a motorja a világ egyik legjobbja meg azért más egy 3.5 V6, mint egy 2.0 tfsi...

De a TT is nagyon tetszik még. Próbáld ki őket és úgyis lesz egy kedvenc. ;)

A többi nem jön be és gyengébbek.

2017. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 EpicnessOnSquare válasza:

Nissan 350Z: Szívó benzin,nem sok paci, sok köbcenti, eltalált motor, kimegy a világból.

Az Audit a TFSI-vel kerülném, teljesítmény/literben nem rossz, de kérdezd meg bármelyik nem szakszervízben dolgozó autószerelőt és már hányingerük van a TFSI/TSI motoroktól.

A BMW szerintem kívülről a legkevesebbet öregedett a listán szereplőkből, és a coupe verzió eléggé eltalált, merev kis autó lett, se az N54ről, se az M52ről rosszat még nem hallottam, bár igaz ritkán is hallani róluk a mi környékünkön.

Az SLK-hoz szerintem kicsi a motor, pörögnie kell hogy a pacikat leadja és szemre is sokat öregedett.

A Porsche meg nagyon jó kis autó, a csajok még mindig imádják, főleg ha kabrió. Amennyiben nem sajnálod rá, hogy márkakereskedésben költsd rá a pénzt (mert már ott illik javíttatni, nem egy VW Golf Mk4....) akkor ideális kis autó.

Ha ésszel akarsz dönteni (sport autónál ritkán játszik az észérv....:)) ) akkor a Nissan, a legolcsóbb szereltetni, és ha nem autómatát veszel, akkor elég jól jön ki anyagilag, csak belülről a festék jön le minden műanyag panelről (kedvenc autóm, ismerem őket kívül-belül, csak sajnos nem férek el bennük, túl nagy vagyok...:/ ).... Ha csajozni akarsz, Boxster, ha meg a középút érdekel a kettő közt, akkor egy Z4.

2017. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nissan vagy Porsche.

Ismerősömnek volt Porsche-ja is, meg SLK az SLK-ra egy vagyont költött. Egyik hapsinak van itt egy ilyen Nissanja az irodaházban, nagyon király, macskaköves utcákba ne menj vele.. Bár azokat én még egy sima kocsival is kerülném....

2017. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!