Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jár az összes nő hatalma...

Miért jár az összes nő hatalmas autókkal?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy ha látok egy nagyobb terepjárót biztos hogy női sofőr vezeti. Ismerősi körömben is az összes nő terepjáróval meg 5ös BMW-vel/A4es audival szaladgál.


A férfi ismerőseim meg peugeot 206-tal, 1-es bmw-vel, vw poloval, ilyenekkel. Ez miért van? Először csak furcsa volt, de most már komolyan kezd zavarni, hogy ahányszor jön velem szembe egy batár dög, ami majdnem leszorít az útról, tuti hogy nő ül benne.



2017. okt. 17. 11:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Nagy genitália, akinek a fejében is szinte csak az van, nagy autót választ, mert nagy autóban fér el.
2017. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Volt miből és mivel össze hozni.
2017. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Mert a lábuk között is nagy dolog van :D
2017. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Az összes nő? :O Basszus szemészhez kell mennem. Mostanában Micra-k, Smart-ok, 206-ok vannak mindenhol a szemem előtt nőkkel! Basszus! Tigra-k, Punto-k, Corsa-k. Lehet szellemeket látok...
2017. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4-es! Nekem is ez lenne a normális, ezek a tipikus női kocsik, de mégse ilyenekkel látom őket. Igaz én nem magyarországon élek, de amikor otthon laktam, akkor is sok nőt láttam nagy autókkal.
2017. okt. 17. 12:24
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Őket úgy hívják,hogy pláza pics@k.

Rossz nőt nem látsz ilyen autóban csak fullos muffokat akik a pénzes pasikra mennek.

2017. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6-os ne hidd! Van egy román 30-as anyuka ismerősöm, tök átlag nő, futószalagon dolgozik, a férje is sima melós, és egy nagy fekete Mitsubishi terepjáróval jár, a férj meg valami kisautóval.


Van egy másik ismerősöm, ő magyar, ő már közelebb van a 40hez, ő is sima melós ahogy a férje is, ő valami nagy dög hondával, a férje meg egy civic-kel.


Ismerek egy 40+-os filippínó nőt, A4-es audival szaladgál.


Ismerősöm, szintén nem plázacica lerakta a jogsit, neki is Ford Mondeo kellett első kocsinak, ami nem éppen terepjáró, de nem is kis női kocsi.


21 éves csajismerősöm most vett egy 3-as BMW-t, de amikor erről beszélgettünk, és mondtam neki, hogy nekem egy 1-es kéne, ő megmondta hogy neki nem tetszenek a kis autók, hanem a nagyok, és minél nagyobb annál jobb.


És ezek csak a közvetlen ismerősök. Ezek mellett még ott a rengeteg vadidegen.

2017. okt. 17. 12:52
 8/23 anonim ***** válasza:

Ezen már én is agyaltam.Mert egy férfiben megértem hogy a nagy kocsi erő,hatalom,uralkodás,státus a többi hím között,de hogy a nőknek mi ebben a pláne azt én sem értem!!! Főleg hogy a városban sokszor látom hogy kinlodnak a nagy autókkal, nem érzik,nem tudnak eltérni, parkolni stb akkor még tényleg miért?!

Drága autók kicsiben is vannak és azt még el is tudnak vezetni... A legtöbb határt tényleg nők vezetik...

2017. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
*batárt
2017. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Főleg hogy a városban sokszor látom hogy kinlodnak a nagy autókkal,"


És tényleg! Akiket felsoroltam közülük csak az egyik tud parkolni a kocsival, mert ő 20 éve vezet. A többiek mind kínlódnak!

2017. okt. 17. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!