Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autó hírdetésről?

Figyelt kérdés

Láttok benne bármi kivetnivalót?


[link]



2017. okt. 20. 16:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

AAA autó, kerüld. Vagy olvass utánuk..ha nem ismered.

Amúgy volt fábim, ne haragudj de az első lökös ahogy kinéz...sajnos belül se lehet jobb. Soknak tartom ennyiért amúgy.

2017. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
AAA már volt az országban aztán kivonult miután végletekig lejáratta magát ,nemrég meg vissza szivárgott ,hátha vannak még újszülöttek akiknek minden vicc úl, és megint kezdhetik az átverő showt..szóval halottaiból feltámasztott kiglancolt kocsikat árulnak nagyszerviz előtt,sokszázezres fődarabcsere elöl menekülve,amire néhány hónap után a gagyád rámegy vagy kiderül hogy 3 -ból van összefércelve. Aztán pörölhetsz napestig ha van kedved.
2017. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 crudy ***** válasza:
95%
McLain nem azert irta h inkabb egy.negy mert tudja h versenyezni akarsz vele hanem azert mert ez egy iszonyat gyenge motor. Oke h nem fogsz gyorsan menni de ahoz h a kozlekedes ritmusat fel tudd venni ki kell nyomni a szemet az autonak, nagyon porgetni kell, palyazni nem lehet vele. Meg ha neked a 100is az idealis tempo a kulso savban neha indokolt h kicsit gyorsan menj, pl ha egy kamion leelozol es nem akarsz mindenkit feltartani a belsoben. Hetkoznapi kozlekedesben az autonak nem marad tartaleka ami mar veszelyes is lehet. Egy nagyobb emelkedon meg nem fogsz tudni vele elindulni csak ha gyilkolod a kuplungot. Ez egy nem tul pici auto nagyon pici motorral, tehat ka meg meg is pakolod mert hely azert van benne akkor aztan plane gond van. Az alulmeretezett motoroknak altalaban az elettartalmuk is kevesebb. Igaz, nem ezt kerdezted de hidd el segiteni akarunk.
2017. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ha elolvasod a google véleményeket erről a csodás cégről. Jelenleg 2 ponton állnak de ezt is csodálom.

Ne dőlj be az olcsó Skodának.

2017. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy miért nem említi a hirdetésben, hogy van újrafényezett elem az autón. És vajon miért kellett cserélni, az is érdemes lenne kideríteni.

Ez egyébként ritka ingerszegény, olcsójános kocsi, 3 hengeres motorral. Jaaaj. Persze, ha neked tetszik, vedd meg, de érdemes utánanézni, hogy mik történtek vele.

2017. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Az 1.2 nekem tökéletesen elég. Számítottam rá, hogy ezzel majd többen jönni fognak, de ez a része nem érdekel. "


Teljesítményben nincs jelentős különbség a 64 lovas 1.2-es és a 67 lovas 1.4 között,de még a 74 lovas 1.4 sem lényegesen erősebb. Viszont a 4 hengeres 1.4 egy sokkal jobb motor és kevésbé problémás is ha jól tudom.


"Klíma meg nt, hogy van e benne. Elvileg kijelöltem, s csak olyanok között kerestem amiben van klíma. Most is kijön ez az autó, ha így keresek.

A listába nt miért nincs benne... :/"


A Fabia fűtéspaneljén ha klímás alul két gomb van, a jobb oldalin AC felirattal. Ezen én úgy látom, hogy csak egy.


Az AAA-s dolgot meg leírták előttem.

2017. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ezt a km-t szorozhatod hárommal, klíma nincs, motor fos, kinézet hányadék. Valaki beszámított, törött roncsa.
2017. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
AAA...menekülj..
2017. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Maximum 200.000 forintot adhattak ezért a roncsért az AAA-sok, te meg megvennéd majdnem 600-ért. (nem, az nem zavar ha a pék keres a zsemlén, kenyéren, brióson, kakaóscsigán stb...)

Klíma nincs, km visszatekerve, a motor gyárilag rossz konstrukció, törött volt vagy még mindig az, AAA. Azthiszem minden rossz dolgot leírtam/leírtak előttem.

2017. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor skoda fabiát tényleg min. 1.4-ben?

Egyáltalán találhatok korrekt ajánlatot max. 650 ezerért? :/

2017. okt. 20. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!