Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok hová lehetne...

Mit gondoltok hová lehetne fordulni? Többször megbüntettek parkolás miatt a házunk környékén. Reklamáltam, de el sem olvasták. Újabb csekk érkezett. Szerintem jogtalan, pláne havonta 1-2 alkalommal.

Figyelt kérdés
Kresz 40§ 5/d. re hivatkoznak. Olyan helyen, ahol nincs is kereszteződés.

2015. márc. 11. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
mondj egy pontos helyszínt ahol parkoltál, google maps-en bejelölve.
2015. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez egyébként érdekes, mert ha fotó is van, és tényleg nincs kereszteződés/torkolat akkor ejteniük kell ... persze jöhet a magyarázat, hogy ja, ha nem azért akkor meg ezért van a büntetés, de az már új eljárás (és nevetséges)
2015. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
H szabálytalanul várakozol, minden nap küldhetnek. A pontos hely megjelölése kellene a válaszhoz.
2015. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdező megadta a címet, nem írok ki természetesen. Egy olyan egyirányú utcáról van szó, amelynek teljes hosszára érvényes várakozni tilos tábla van.

Első szakaszán bal oldalon, másik szakaszán jobb oldalon van kialakított várakozóhely.

Ha a kérdező nem itt áll, jogos a büntetés.

Van egy olyan rész is, amely járdaként is szolgál, meg a garázsok is azon közelíthetőek meg. Természetesen itt is tilos várakozni, ez KRESZ szabályból adódik.

2015. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

valamit félrenéztél. a paneleknél nézzed, ne a sétálóutcában. Ott nincs várakozni tilos tábla, csak egyirányú út tábla.


Persze ott se feltétlenül szabályos mindnenhol megállni sajnos.

2015. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy a sétáló utcában néztem, nem vagyok hülye. Mindjárt az elején ott van a megállni tilos az elszállítós kiegészítéssel.
2015. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aha, vágom, a felüljárónál ahol bekanyarodsz az említett utcában, ott tényleg van, de csak 60m hosszan és csak a következő kereszteződésig, de a parkolás nem ott volt hanem beljebb a panelek között.
2015. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!