Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Össze törtem az autómat! Mit...

David100012 kérdése:

Össze törtem az autómat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elkaptam a kocsimmal egy villany oszlopot... a kocsinak a jobb eleje kapta el, ott ahol a sárvédő és az ajtó közötti rész található.

Ezzel kapcsolatban olyan kérdésem lenne, hogy az autónak az oszlopja(jobb első negyed) nem lehet kihúzni, hanem újat kell bele szerezni(vágatni) bontóból.

Most ha bele építenek egy másik negydet a kocsiba utána milyen lesz? Ugyan olyan mint régen? Vagy lesznek befolyásoló tényezők a vezetésben?????

Akinek volt hasonló problémája az kérem írjon!!!!



2017. dec. 12. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%

1. Tanulj meg vezetni

2. Sokkal gyengébb lesz a karosszéria, legközelebb jobban törik.

2017. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

Lesznek befolyásoló tényezők.

1. A törés következtében óvatosabban fogsz vezetni.

2. Előfordulhat hogy valamelyik irámyba húzni fog az autó egy picit.

2017. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 crudy ***** válasza:
0%
Illetve ha az atalakitasra valahogy felfigyelnek forgalmi vizsgan akkor azt el is veszik. Nem neznek ilyet egyebkent de ha veletlen kiszurjak.
2017. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!!!!
2017. dec. 12. 22:14
 5/23 anonim ***** válasza:
33%

Milyen átalakítás? Mi lesz gyengébb? Mi az, hogy húzni fog az autó? Jézusom emberek...


Ha szakszerűen cserélik ki az elemet, akkor pontosan ugyanolyan lesz mint a gyári, mellesleg a balesetes autó javítása nem tudom miért számítana átalakításnak... Ha valamerre húz az autó, akkor be kell állíttatni a futóművet, de azt úgyis megnézik és beállítják, ha szükséges.

2017. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 crudy ***** válasza:
35%
Ember, szakszeruen a gyarban csinaljak meg. Gepek. Nem a szakik ott heggesztgetik a lemezeket. Es ehez nem lehet hozzanyulni. Pl ha egy nyulvany serult akkor az auto kuka. Persze lehet meg vele menni de csak feketen lehet megcsinalni. Hivatalosan papirt mar soha nem kap. Oszlop az tartoelem, ha csak ugy beheggesztenek oda valamit es a kaszni csavarodott lesz amit nyilvan nem latnak szabad szemmel a bajszos nagymesterek. Ezt ugye nem kell magyarazni. Akkor lehet huzni fog az auto valamelyik iranyba. Szerinted ha a futomuvet beallitjak akkor mar nem lesz etorzult a karosszeria?? Rakoppintanak a futomuvarazspalcaval es kisimul a szar a veceben?
2017. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Gyakorlatilag bármit kilehet cserélni, még a nyúlványokat és az oszlopokat is, ha gazdaságilag megéri. Mivel az egész autó gyárilag is darabokból van összehegesztve, egy megfelelő szakműhelyben, megfelelő gépekkel és szerszámokkal mindent meg lehet csinálni és semmivel sem lesz gyengébb mint a gyári. Minden autónak megvannak a gyárilag megadott karosszéria mérőpontjai, egy huzatópadra felrakott és azon méretre beállított kasznin nem lesznek futómű beállítási problémák sem. A bontott negyedből is tökéletesen vissza lehet építeni a kasznit, nem feltétlenül kell gyári új, csak némileg több munka van vele.
2017. dec. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nem vagyok nagy autószaki, de laikus szemmel: én dolgoztam a rastatti mercedes gyárban. ott a gépek olyan milliméter pontosan dolgoztak, hogyha ugyanezt egy szakember megcsinálja, azt leszipkázom. Szóval ugyanolyan biztos nem lesz, max hasonló.
2017. dec. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem ártana szerintem tisztázni, hogy a kérdezőnek tényleg elment az A oszlop a kocsijában annyira, hogy ki kell vágni, vagy csak sárvédőt és ajtót kell cserélni. Mert ha még kihúzatni se lehet, akkor kuka az autó szerintem
2017. dec. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!
2017. dec. 13. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!