Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Össze törtem az autómat! Mit...

David100012 kérdése:

Össze törtem az autómat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elkaptam a kocsimmal egy villany oszlopot... a kocsinak a jobb eleje kapta el, ott ahol a sárvédő és az ajtó közötti rész található.

Ezzel kapcsolatban olyan kérdésem lenne, hogy az autónak az oszlopja(jobb első negyed) nem lehet kihúzni, hanem újat kell bele szerezni(vágatni) bontóból.

Most ha bele építenek egy másik negydet a kocsiba utána milyen lesz? Ugyan olyan mint régen? Vagy lesznek befolyásoló tényezők a vezetésben?????

Akinek volt hasonló problémája az kérem írjon!!!!



2017. dec. 12. 21:50
1 2 3
 21/23 crudy ***** válasza:
Ha jo szerelo akkor biztos megoldja. Olyat is lattam mar h blokkot heggesztettek.
2017. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A karosszéria lakatolás nem szabálytalan. A szakembertől függ, hogy az eredmény jó lesz-e. Ha sufnis Jóska csinálja, akkor lehet, hogy fos lesz, és két év múlva elrohad. Ha jó szakember csinálja, akkor akár hosszú évek múlva sem mondja meg senki, hogy javítva volt, és hátránya sem lesz.
2017. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. dec. 13. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!