Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon milyen érzés lehet az...

Vajon milyen érzés lehet az anyós ülésen ülni emellett a csávók mellett?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 16. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

semmi extra, legjobb barátom is megy néha így, de aludni mernék mellette


ellenben csajom vagy anyám ha 30cal megy, már halál félelmem van

2018. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi helyzet ismerős :D
2018. jan. 16. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Félnék, de nem azért, mert én nem csinálnám meg ugyanezeket a dolgokat sofőrként, hanem mert sokat vezetek, kialakult egy olyan rossz szokásom, hogy akaratomon kivül, ha valaki más vezet és én is látom az utat, akkor gondolatban én is vezetek, és szándék nélkül idegesít, ha valami nem úgy történik, ahogy én csinálnám.
2018. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább katapultálnék.
2018. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
MI ebben a nagy szám, akik itt indulnak java részt gazdag emberek akik nem nagyon tudnak vezetni csak megvették a drága kocsikat. Az egyenesbe max kicsit gyorsabban mennek, számomra ez unalamas is lenne.
2018. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez így van...


Itt nem jó autóversenyzők mennek hanem pénzes "gyerekek".

Ha jó versenyzőket akarsz látni akkor ott az F1, WTCC, LeMans, Rally de még Gokart-ban is jobb versenyzők vannak mint ezek!

2018. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezek a csávók annyira nagyok, hogy amikor majd egyszer jobbrol eloz, es a leallosavban egy auto fog allni, majd lehet oket levakarni a szelvedorol. valoban meno kemeny csavok...
2018. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!