Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális közlekedésre alkalmas...

Normális közlekedésre alkalmasak a zsigulik?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy ezekkel az autókkal fel lehet még venni a forgalom ritmusát? esetleg előzni? nem feltétlenül teljesen gyári autóra gondolok,hanem olyanra ami kicsit esetleg piszkálva van.Itt vannak a turbódízelek amik nagyon mennek és hát erre lennék kíváncsi hogy egy ilyen jószág vajon tudja e tartani a ritmust/tempot
2018. febr. 12. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kamion mögé kavicsfelverődés veszélye miatt sem ildomos beállni.
2018. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó nem úgy gondoltam, hogy 5 méterre a kamion mögött, hanem megfelelő követési távolsággal.
2018. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
megfelelő követési távolságnál sztem már nem csökkent légellenállással haladsz,a 95°C meg sztem nem számít olyan nagyon soknak,az úgy gondolom h határértéken belül van,de ha tévedek akkor esetleg javítsatok ki.
2018. febr. 16. 14:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet velük haladni városban és országúton is, pályára már nem javaslom, tartós 110-120as tempónál és városban elég szomjas. Biztonság nulla, megbízhatóság is közelít hozzá. Én az utóbbi időben többet szereltem mint amennyit használtam, heti szinten volt nagyobb baja. Alkatrész olcsó de olyan is, a jobb minőségűek ára ugyan ott van mint egy nyugati típusé.
2018. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!